Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt
Acht delen verzilverd 20e/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Zilveren sieraden met o.a. ivoor, bestaande uit een slavenband, breedte 7 mm bolmodel, een slavenband in het midden versierd met een ovaal stuk ivoor gezet tusen het zilver en een bijpassende ring met...
Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....
Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G
Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G
Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...
Wit gouden Design ring 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Rivarossi H0, HR2052, IRM 3-delige Class 34 Nederlandse spoorwegen dubbeldekker. Met originele doos en in goede staat.
Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Twee Piko loks H0: 1x BR 89 en 1x BR 86, beide in originele dozen en in redelijk tot goede staat.
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.
Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat
Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Vier zeldzame antieke jongleerkegels omstreeks 1900, 2x noten 2xmahonie, 34-35cm. Cond:G
Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G
Zilveren sieradenset met zoetwaterparels bestaande uit 2 paar oorknoppen, met witte en zwarte parels, 2 armbanden op elastiek met zilver en zwarte of witte parels en een Y-collier met een witte en zwa...
Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...
Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm
Gouden oorschroeven, 585/000, met bloedkoraal. Oorschroeven met een bloemmodel, voorzien van gravering en een bloedkoraal, ø oorschroef 12 mm. ca.3 gr.
Zilveren kluwenmandje, 835/000, Hollands. Rond mandje met gezaagd spijlenmotief en ovaaldecor. Voorzien van gecontourneerde beugel met opengewerkte peermotieven. Geplaatst op ronde opengewerkte voet m...
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ø ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Nieuw horloge Frederique Constant, klassiek model met vergulde kast en bruin leren band. Nieuw in originele doos met certificaat. ø kast 28 mm.
Duitse Kieninger staande klok met speelwerk, modern design omstreeks 1990 met 3 melodieen, kwartierslag en messing met glas klokkast, met verlichting, in goede werkende staat. 179cm.
Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrebleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm.
Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...
Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw
Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...
Antieke franse bakkersklok omstreeks 1870 Louis philippe metr 8 daags stil uurwerk, rood geemailleerd, compositiemetaal, 37cm. Cond;G
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G
Gouden hanger, 750/000 met parel en diamanten. Hanger bestaande uit een soort krullen bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een prachtige Zuidzee parel, ø 15 mm. Lengte 2.5 cm. Nieuw en voorzien va...
Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 835/000. Zwarte fluwelen tas met een zilveren gecontourneerde beugel, voorzien van getorste rand en met opengewerkt Hollands decor met putti's. De drukknop voor de ...
Geslepen kristallen coupe met amandelslijpsel en 835/000 zilveren poot met parelrand, geplaatst op zwart houten basement, Mt. J.M van Kempen en Zn. Voorschoten, omstreeks 1880, ø11,5x11cm. In goede s...
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G