This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Casette met concertbellen
Starting price 300 EUR

Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G

Casette met concertbellen
Result: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

Grammofoon
Result: 40 EUR

Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G

Klarinet
Starting price 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

Antieke grammofoon
Starting price 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

2 Oude vioolkoffers
Starting price 40 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

Hohner Tango, in doos
Starting price 50 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

4 Hohners, mondharmonika
Result: 80 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Tremolo, 1x Echo Bell metal reeds, 64 Chrominica 4 octaves, professional, 1x Echo, 18-22cm. Cond:G

Boekhoud-machine Continental
Starting price 50 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

Doos met helmen en petten
Result: 70 EUR

Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G

4 Hohners, mondharmonika
Starting price 60 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Starting price 40 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Starting price 40 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

9 Hohners, mondharmonika
Result: 40 EUR

Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R

3 Koekplanken WO I uit Enschede
Starting price 50 EUR

Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G

Enkelschots geweer
Result: 135 EUR

Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R

Grote messing kerk-kandelaar
Result: 80 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.

Lamp, kristallen pegel
Result: 40 EUR

Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G

Kunstwerk van vissen
Starting price 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Empire postzegeldoos
Result: 100 EUR

Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G

Parelmoer lepeldoos op pootjes
Starting price 90 EUR

Antiek perelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G

Speeldoos met 5 platen
Starting price 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

Ronde houten emmer
Starting price 70 EUR

Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.

Tibetaanse wijnkist
Starting price 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G