This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf
Result: 120 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.

Russisch lakwerkdoosje
Starting price 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Zeshoekige tafel
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.

Zilveren oorhangers, ring en hanger
Result: 55 EUR

Set sieraden, goud op zilver 925/000, met witte, zwarte en turkooiskleurige stenen. Set bestaande uit oorhangers, hanger en ring met een ovale rozet, ø 19x28 mm, met in het midden een turkooiskleurige...

Wierookstandaard, bruin jade
Starting price 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

Inktset marmer
Result: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

Jac van Rossum
Result: 50 EUR

Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G

E. Bröcken
Starting price 80 EUR

E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G

Antiek hangkastje
Result: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Rol prenten, erotica
Starting price 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Result: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

C. Cornelisz, fruit
Result: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G

Bronzen pot met oren en stempel
Starting price 90 EUR

Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G

Ongesigneerd, stilleven
Result: 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Mahonie speeltafeltje
Starting price 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G

Wortelnoten theetafel
Result: 200 EUR

Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.

2 vooroorlogse veldkijkers
Result: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Schilderij berglandschap met koeien
Result: 50 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

Uil met lantaarn
Starting price 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Iepenhouten kinderstoel
Result: 20 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G

Spiegel goudkleurige lijst
Starting price 50 EUR

Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G

Chrome lamp
Starting price 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

Zilveren schaal
Result: 90 EUR

Zilveren schaaltje met bolle rand voorzien van één uitgewerkte greep in de vorm van een gestilleerd palmet. 11x17x3,5 cm. ca 130 gr. In goede staat.