Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Witgouden collier met staafhanger, 585/000, bezet met diamant. een fijn slangencollier, 1 mm, met daaraan een lange staafhanger, 23x4mm, met een briljant geslepen diamant, 0,10 crt W/SI-P. Lengte coll...
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.
Bijzonder fraaie zilveren schaal, 800/000, Duits. Ronde schaal, versierd met parelranden, bladversiering en opengewerkt cirkelvormig spijlenwerk. de schaal is geplaatst op vier gekrulde klauwpoten wel...
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 46384, 46652, 46174, 46142, 47530, 46683.3, 46174, 46142, 4-bak, 46425, 46249, 67728, 27727, 2x67729. Diverse condities
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Zeldzaam 835/000 zilveren antiek zeeflepeltje z.g. mote-spoon met ronde bak en steel voorzien van ribbels Mt. P.Cool Sneek jl.:E: 1839 ca 6gr. 10cm. Cond:G
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.