This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren suikerpot
Result: 110 EUR

Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...

4 Imari borden18e eeuws
Starting price 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Starting price 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

Mahonie commode
Result: 340 EUR

Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.

Mahoniehouten kistje
Starting price 150 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G

2 Broches met haarwerk
Result: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Yixing theepot
Starting price 80 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Starting price 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

Engels mahoniehouten kabinet
Result: 600 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G

Verzilverde kelk met figuur
Starting price 100 EUR

Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Starting price 100 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Biedermeier canapé
Result: 150 EUR

Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.

Gouden set met parels
Result: 120 EUR

Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...

Armband bezet met stenen
Result: 100 EUR

Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot

Design ring Novitum
Starting price 25 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Stel trommelvormige tafeltjes
Result: 430 EUR

Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering
Result: 600 EUR

Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G

Kavel tin
Result: 45 EUR

Groot lot antiek tin en koper, kannen, maten enz. 7-35cm. Cond;G

Cornelis Le Mair
Starting price 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

Eikenkistje
Starting price 350 EUR

Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G

3 Makkumse borden
Result: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

H.K. Onnes, kinderportret
Result: 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Starting price 100 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...