Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.
Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting met gouden stukken. Zakhorloge met gefacetteerde rand en de achterzijde bewerkt met een bloem en krulgravure. ø 46 mm. Voorzien van zwart gevlochten ketting me...
Lange Perzische loper zwart-blauw-rood etc. met floraal decor, sleetse plek Cond:R 111x415cm
Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G
Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden, 1x Kelim oranje-rood, 1 x Perzisch Floraal decor aardetinten, 120x80 en 115x66cm. Cond:R
Twee antieke Duits porseleinen chocoladepotten omstreeks 1900, Hütten Steinach, Zwiebelmusterdecor, 15-18cm. Cond:G
Zilveren Besamin toren, 925/000, Duits, op ronde en gecontourneerde schacht. Een torenspits met een scharnierend deurtje en 4 bewegende belletjes, bekroond met 5 windvanen. MT.: Otto Wolter Silverware...
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een hanger met collier, een ring en oorringen met diamant. Jeunesse. Lang venetiaans collier met een uitlopende hanger met kleine diamantjes, totaal 0,04...
Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Fraaie antieke zilveren roomkan, vermoedelijk Oostenrijk, gelobt bol model met een gekrulde greep voorzien van een ramskop, verder versierd met blad en bloemmotief. Geplaatst op een ronde voet, uit mo...
Inktstel met kristal en zilver, 835/000 bevestigd op een houten basement. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer op bijpassende zilveren v...
Twee zilveren vingerhoeden. Kleine vingerhoed, 925/000, Engels, met stipmotief en 3 filetranden, voorzien van gladde brede rand. MT.: James Swann & Son, Birmingham jl.: Y: 1948. 17x22 mm. En een vinge...
A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G
Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G
Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G