This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Perzisch tapijtje
Result: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Zilveren rammelaar
Starting price 260 EUR

Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.

Originele antieke regimentspijp
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.

E. Böhm
Result: 70 EUR

E. Böhm, Duitse school, eendenfamilie, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Gouden herenhorloge
Starting price 360 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting met gouden stukken. Zakhorloge met gefacetteerde rand en de achterzijde bewerkt met een bloem en krulgravure. ø 46 mm. Voorzien van zwart gevlochten ketting me...

Perzische loper
Result: 80 EUR

Lange Perzische loper zwart-blauw-rood etc. met floraal decor, sleetse plek Cond:R 111x415cm

Schilderij blote vrouw
Result: 70 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G

Jaek Zorn
Result: 60 EUR

Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G

2 Perzische kleden
Starting price 50 EUR

Twee oude Perzische kleden, 1x Kelim oranje-rood, 1 x Perzisch Floraal decor aardetinten, 120x80 en 115x66cm. Cond:R

Twee antieke Duitse theepotten
Result: 70 EUR

Twee antieke Duits porseleinen chocoladepotten omstreeks 1900, Hütten Steinach, Zwiebelmusterdecor, 15-18cm. Cond:G

Besamin
Starting price 1.000 EUR

Zilveren Besamin toren, 925/000, Duits, op ronde en gecontourneerde schacht. Een torenspits met een scharnierend deurtje en 4 bewegende belletjes, bekroond met 5 windvanen. MT.: Otto Wolter Silverware...

Set witgouden sieraden
Starting price 350 EUR

Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een hanger met collier, een ring en oorringen met diamant. Jeunesse. Lang venetiaans collier met een uitlopende hanger met kleine diamantjes, totaal 0,04...

Chinees karper schotel
Result: 100 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.

Yixing servies China
Starting price 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Zilveren roomkan
Starting price 80 EUR

Fraaie antieke zilveren roomkan, vermoedelijk Oostenrijk, gelobt bol model met een gekrulde greep voorzien van een ramskop, verder versierd met blad en bloemmotief. Geplaatst op een ronde voet, uit mo...

Inktstel met zilver
Starting price 200 EUR

Inktstel met kristal en zilver, 835/000 bevestigd op een houten basement. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer op bijpassende zilveren v...

2 Zilveren vingerhoedjes
Starting price 30 EUR

Twee zilveren vingerhoeden. Kleine vingerhoed, 925/000, Engels, met stipmotief en 3 filetranden, voorzien van gladde brede rand. MT.: James Swann & Son, Birmingham jl.: Y: 1948. 17x22 mm. En een vinge...

A. Nilsson, haven
Result: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

4x Mechanisch speelgoed
Starting price 130 EUR

Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G

4 antieke landkaarten
Result: 170 EUR

Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...

Gouden ring met briljant
Result: 210 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.

Samac beeld muzikant
Starting price 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Buste Vrouw
Result: 120 EUR

Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G

Porseleinen pop
Result: 185 EUR

Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G