Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Mooi antiek Engels eikenhouten kabinet omstreeks 1800 met benen sleutelgaten 4 deurs en 2 lades, in zeer goede staat 201x120x47cm.
Groot oud Frans schrijfbureau met bronzen beslag en florale intarsia, 3 lades, naar 18e eeuws voorbeeld 82x78x159cm. Cond:G
Prachtige Hollandse antieke mahoniehouten uitneembare kast met lade achter de deuren, omstreeks 1870, kwaliteitsmeubel, in goede staat 240x160x51cm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.
Drie antieke Arnhemse RAM Colenbrander schalen, decor Viersprong, letters: 35A.P, in goede staat 5,5x11,7øcm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;R, haarlijn.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule, Hercules, vergulding in goede staat, wijzerplaat craquele, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, rechter sierstuk mogelijk vervangen, deurtje ...
Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G
Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Gouden armband, 585/000, met 6 granaten. Armband met schakels gemaakt uit filigrain bloemen met daartussen een schakel met geschulpte rand bezet met een granaat. De armband is voorzien van een bakslot...
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Zilveren keteltje met comfoor op houten basement. Glad buikketeltje op ronde voet met scharnierend deksel bekroond met een bloem. Deukje in de greep en de kan. Geplaatst op een comfoor, 835/000, geco...
Oude messing Roling bal klok op mahoniehouten basement, klok rolt door sepciaal mechanisme omhoog, in goede staat 25x56x11cm.
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Originele vroeg 19e eeuwse Jacob Petit porseleinen console pendule omstreeks 1820, handbeschilderd bloemen en gouddecor, origineel 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger. 3 scherven en mogelij...
Antieke Engelse eikenhouten met mahoniehouten 8 daagse staande klok met secondenaanduiding, maanstand en dagaanduiding, O.Owens en L. Lanerdry medd. omstreeks 1800 238cm. Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Groot antiek wortelnoten Louis Philippe rolbureau met hekwerk, mooi wortelnoten binnenwerk, lades en deurtje, minimale fineerschade, 150x145x81cm. Cond;G
Hollandse eikenhouten barokkabinet, Louis seize omstreeks 1780, met bronzen beslag en mooi snijwerk, restauratie noodzakelijk. 240x180x60cm. Cond;R
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, 11x18x11øcm. Cond:G
Unieke grote facetgeslepen spiegel met zilveren lijst bestaande uit diverse bijbelsloten hoekelementen en figuren. De rand om de spiegel is versierd met diverse heiligen, putti's, guirlandes, krul- en...
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R
Fraaie kristallen bokaal met deksel op voet met zilveren rand, 925/000. Versierd met een ruitmotief en voorzien van zilveren rand met dubbel filetmotief. Enkele chips, ø 13x29 cm. Zilveren rand Gestem...
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Italiaanse Barockstijl tabernakel secretaire, notenhout fineer en bandintarsia, stijlmeuebl 2e helft 20e eeuw 230x101x57cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Franse vitrine opzetkast omstreeks 1880, 2 delig met getorste zuilen en snijwerk, in goede staat 188x144x45cm.
Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G
Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.