This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kast
Starting price 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.

Tinnen kraankan
Result: 80 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G

Porseleinen Empirestijl vaas
Result: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

Naaitafeltje
Result: 135 EUR

Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G

Zwart beschilderd kinderbankje
Result: 180 EUR

Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.

Plafondlamp
Result: 50 EUR

Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G

Pendant Cornelis le Mair
Starting price 1.500 EUR

Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G

Schrijftafel, jachtmodel
Result: 225 EUR

Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G

2 Imari pijpvaasjes
Result: 40 EUR

Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G

Octogonale mahonie tafel
Starting price 200 EUR

Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades en messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G

Kees Terlouw
Starting price 300 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

Smeedijzeren wieg met messing Deco delen
Starting price 150 EUR

Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.

Piet van Wijngaerdt
Starting price 650 EUR

Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G

Antiek haardscherm
Result: 50 EUR

Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G

Ovale noten tafel op driespant
Result: 50 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.

H.K. Onnes, huizen
Starting price 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G

Petrus regout kinderservies
Result: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Starting price 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.

Jean Leon, dames op straat
Starting price 500 EUR

Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G

Jugendstil naaitafel
Result: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

Louis W. van Soest
Starting price 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

Twee houtgesneden lampen
Result: 80 EUR

Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G

18e eeuwse Chinese schotel
Starting price 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

3 Delen plateel
Starting price 60 EUR

Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...