Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G
Oude Italiaanse Gobelin aan messing roede, 20e eeuw(16e eeuwse stijl) in goede staat 108x128cm.
Groot oud Perzisch kleed, groen-zwart-rood-creme, met floraal decor, in goede staat 257x152cm.
Oud Chinees handgeknoopt kleed met floraal decor en vogeldecor, rood-cassis-geel-blauw, in goede staat 173x90cm.
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, in goede staat, 140x85cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Twee oude perzische tapijten, aardetineten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.