Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G
Oude Japanse of Chinese gordelknoop met opengewerkte benen figurenvoorstelling, 20e eeuw in goede staat 18cm.
Oude antieke gobelin wandkleed, omstreeks 1930, figuren op markt decor, 130x106cm. Cond;G
Gesigneerde kopergeslagen Hollandse historisme wandschotel door W.J. Dijkhof decor, harnas uitrusting en tekst: EFEZE 6 13-17, 1901-1926, in goede staat 36,5øcm.
Massief bronzen notenkraker omstreeks 1950, in de vorm van een eenkhoorn, in goede staat, 9cm.
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G
Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G
Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G
Grote electrische stormlamp van koper, 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.
Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G
Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G
Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G
Eikenhouten gestoken hanglamp en eiken hoek etagere, 1e helft 20e eeuw, 42-50cm. Cond:G
Prachtige houtgestoken dubbele fotolijst omstreeks 1930, fijngestoken met oosterse voorstellingen, in goede staat 40x36x3cm.
Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.
Grote antieke Duitse eikenhouten kapstok met keramieken tegels, omstreeks 1890 41x14x135cm. Cond:G
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G
Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R
Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.
Verzilverde schelpvormige schaal met kristalglazen vaasje 2e helft 20e eeuw, 29cm. Cond:G
Twee antieke messing scheepsvaart vinnen en bronzen anker, omstreeks 1930, gemerkt Cherub Walker+Son LTD Birmingham. (om snelheid te meten) 35-40cm. Cond;G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G
Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G
Twee antieke messing sets Jugendstil omstreeks 1900, 3 delige moccaset en rookset met keramieken tablet. 20-40cm. Cond;G