This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Twee boeken Aldo Rossi
Result: 70 EUR

Twee kunstenaarsboeken Aldo Rossi Milaan 1931-1997 1 ESERCIZIO formale 2 la conica e altre caffettere 30x22cm. Cond:G

Bronzen kroon met stadswapen
Result: 70 EUR

Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1920-1930 met stadswapen en leeuwenkoppen, vogelkoppen en 4 losse bronzen hangplaquettes met Phenixen 65x46øcm. Cond:G

2 Setjes Art Nouveau theekannen
Result: 70 EUR

Antieke verzilverde theekannen omstreeks 1900, 2 met comfort en keramiek, in goede staat 10-24cm.

Japans lakkabinet
Result: 70 EUR

Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G

Doos met helmen en petten
Result: 70 EUR

Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G

Tafelstuk met borrelglazen
Result: 70 EUR

Verzilverd tafelstuk met borrelglazen en afneembare beker, bewerkt, 20e eeuw in goede staat 31x22øcm. Cond;G

Hoogtemeter voor ballonvaart
Result: 70 EUR

Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G

2 sloten
Result: 70 EUR

Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G

2 Gustav Klimmt figuren
Result: 70 EUR

Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G

3x bronzen lijst met schilderijen
Result: 70 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

Schwarzwald boekensteun
Result: 65 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Opaline petroleumlamp, oude kap
Result: 65 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

Bronzen pijpvaas R.H Macy en Co
Result: 60 EUR

Bronzen pijpvaas met sterling zilver, in jugendstil stijl door R.H. Macy en Co pat.aug 27-12. 29,5cm. Cond.G

Jugendstil presenteerschaal
Result: 60 EUR

Antieke Jugendstil tinnen schaal met luciferhouder en floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt en genummerd W.M.F 10x37x18cm.Cond:G

4 Messing kandelaars
Result: 60 EUR

Twee sets antieke messing kaarskandelaren 19e-20e eeuw, Amsterdams leeuw wapen, omstreeks 1920, 1 set Engelse kandelaren 19e eeuw, 24-37cm. Cond:G

Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer
Result: 60 EUR

Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G

Biedermeier lepeldoosje
Result: 60 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia, kleine beschadigingen op hoek, verder in goede staat 7x16x8cm. Cond:G

3 Decoratieve ikonen
Result: 60 EUR

Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G

Bronzen hanglamp ca. 1920
Result: 60 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp omstreeks 1920, 6 lichts met glazen kappen 90x72cm. Cond:G

Glas-in-lood lamp
Result: 60 EUR

Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm

Glas-in-lood lamp
Result: 60 EUR

Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm.

2 Haardplaten 18 eeuws
Result: 60 EUR

Twee antieke gietijzeren haardplaten 1 met wapen en jaartal 1733 en 1 met wapen en jaartal 1795, in goede staat 60x46 en 70x38cm.

2 Miniatuur portretten in lijst
Result: 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor en in ivoren lijst, deels geschilderd, Franz Schubeot, Helen Sedlmayer, 1e helft 20e eeuw, 12x11cm. Cond:G

2 Tafellampen met witte kap
Result: 60 EUR

Twee mooie tafellampen met alluminium voet, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

2 Lakvaasjes op sokkel
Result: 60 EUR

Twee oude Chinese rode lakvaasjes met floraal decor, 20e eeuw 10,5cm. Cond:G

3 Lederen paardjes
Result: 60 EUR

Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G

3 Diverse metalen schalen
Result: 60 EUR

Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G

Theestoof met spijlen
Result: 60 EUR

Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G

Vogelkooi, bronzen staafjes
Result: 60 EUR

Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.

Gobelin in lijst
Result: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

2 Stola's, poolvos
Result: 60 EUR

Twee Poolvos stola's met glazen ogen 62-70cm. Cond:G

Oosters erotica boekje
Result: 60 EUR

Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G

Fries kerkbankje
Result: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

Houten wandconsole
Result: 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.

2 vooroorlogse veldkijkers
Result: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Petroleumlamp
Result: 60 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

3 petroleumlampen
Result: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Samovaar
Result: 60 EUR

Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G

Hallamp
Result: 55 EUR

Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.

Haardscherm + houtbak
Result: 55 EUR

Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat

Kavel messing
Result: 55 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Gietijzeren bloemtafel
Result: 50 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.

Bronzen kaarsenlamp ca. 1880
Result: 50 EUR

Negentiende eeuwse bronzen renaissence stijl kaarsen kroonluchter, 6 lichts, inclusief bobeches(1 bevestigingshaak mist) 50x50x57cm. Cond:R/G

Kaarsenstandaard
Result: 50 EUR

Negentiende eeuwse messing kaarskandelaar met 3 voorstellingen op voet, heilig hart, cherubijnkop en Joodse voorstelling met klauwpoten. 62cm. Cond:G

Sabel zonder schede
Result: 50 EUR

Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G

Bronzen kistje
Result: 50 EUR

Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G

Notariskistje met slot
Result: 50 EUR

Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.

7 antieke tinnen borden
Result: 50 EUR

Zeven antieke Duitse tinnen borden, 18e-19e eeuw, 3x met gravure en tekst. 24-28ø Cond:R/G