Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.
Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R
Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G