Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Twee delen antiek kristal, waaierkristallen schaal, en een coupe van ruitkristal, minimale chip mogelijk 14x27ø en 28ø
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, omstreeks 1910, iriserend oker-zwart, in goede staat 31cm. Cond:G
Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren dop, 835/000. Geslepen stolp met aculadevormige rand voorzien van zilveren knop versierd met parelrand. En een geslepen stolp oplopend in een punt met zilve...
Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Gelimiteerde Remy Martin cognac karaf Louis XIII, in casette, 2e helft 20e eeuw door Baccarat 28cm. Cond:G
Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G
Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...
Groot kristallen tafelstuk omstreeks 1900 met bloemvaas en geschulpte omranding 51x31øcm. Cond:G
Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G
Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R
Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
5 Delen Kristal (4x Swarovski): 2 Beren (1x Bohemia), schommelpaard, tafelbel en treintje 1,5-8,5cm. Minimale chips mogelijk.
Zes delen Swarovski kristal: nijlpaard, olifant, gans, vos, eekhoorn, haan 5-6cm. Minimale chips mogelijk
Vier delen Swarovski: zeehond, pinguin, setje met 3 pinguins op ijsschots en konijn (oren er los bij), 2,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Vier delen kristalglas, karaf met 8 kantig Villeroy en Boch, facetgeslepen karaf, koekjes dekseldoos, bonbonniere 18-27cm. Cond:G
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G
Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G