Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Hoge kristallen deksel coupe, radgeslepen, groen transparant, 20e eeuw 37,5x16øcm. Cond;G
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Drie delen kristalglas, bolvaas facetgeslepen met chip, vierkante karaf davinci, belvormige karaf facetgeslepen. 13-31cm. Cond:R/G
Vier delen kristalglas, karaf met 8 kantig Villeroy en Boch, facetgeslepen karaf, koekjes dekseldoos, bonbonniere 18-27cm. Cond:G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Vier kristallen facetgeslepen kristallen karaffen met plated drankschildjes, 1 zilveren bovenrand. 20e eeuw, 1 stop beschadigd. 21-24cm. Cond;R/G
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.
Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 verzilverde plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Antieke kristalglazen bokaal met verzilverde voet, facetgeslepen glas en gegraveerde tekst. (Voet en bokaal zijn samengesteld) 33,5cm. Cond:R
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G
Kristallen kandijpot op zilveren voet, 835/000, en zilveren knop, 925/000, op de deksel. Kristallen kandijpot met golfvormige rand op ronde zilveren voet, wat gedeukt en voorzien van restauartie. En e...
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.
Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G
Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.
Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...
Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.
Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.
Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Groot kristallen tafelstuk omstreeks 1900 met bloemvaas en geschulpte omranding 51x31øcm. Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, omstreeks 1910, iriserend oker-zwart, in goede staat 31cm. Cond:G
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R
Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G
Gelimiteerde Remy Martin cognac karaf Louis XIII, in casette, 2e helft 20e eeuw door Baccarat 28cm. Cond:G
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.
Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G
Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G
Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...
Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.