Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia en mooi binnenleven, lades en vakverdeling, bronzen beslag, in goede staat, compleet met sleutels, 109x103x55cm. Cond:G
Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G
Hollandse eikenhouten barokkabinet, Louis seize omstreeks 1780, met bronzen beslag en mooi snijwerk, restauratie noodzakelijk. 240x180x60cm. Cond;R
Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. 80x50 cm Cond:R
Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in goede staat. 72x76x56cm.
Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G
Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, in goede staat 95x46x50cm. Cond:G
Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten klaptafel met lade, 19e eeuw Lyra vorm, in goede staat 75x84x54cm.
Antieke Duitse kersenhouten Louis philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, 186x103x51cm. Cond:R/G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.
Prachtige Hollandse antieke mahoniehouten uitneembare kast met lade achter de deuren, omstreeks 1870, kwaliteitsmeubel, in goede staat 240x160x51cm.
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, in zeer goede staat 95x105x40cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.
Franse antieke wortelnoten commode omstreeks 1870 in zeer goede staat, laag model 64x107x60cm.
Mooie Engelse mahoniehouten sidetable met 3 lades stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 85x44x133cm.
Oude Engelse mahoniehouten Lyra wangentafel met drie lade, omstreeks 1920, koperen stijlen in de lyra, in goede staat 100x48x75 ( 140x48x75 cm.)
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.
Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G
Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten gestoken zitgelegenheid, omstreeks 1880 bestaande uit 3 zits bankstel, tafel en 2 armleunstoelen, velours stoffering, 135x182x75cm. 135x67x75cm en 60x99øcm. CondG
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G
Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.
Antieke mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.
Oude eikenhouten tijdschrift houder omstreeks 1930-1950, in goede staat 59x46x23cm.
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, in goede staat 218x190x54cm. Cond:G
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 50x42øcm.
Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G
Antieke Duitse kersenhouten Biedermeier eettafel omstreeks 1830, in redelijke goede staat, paar krassen op blad 77x95cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G
Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.