Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Teakhouten Chinese plantentafel, 20e eeuw 92x45x44cm. Cond:G
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met 4 gestoffeerde stoelen. in goede staat. 75x87x96cm. en 90x45x38cm.
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Duitse kersenhouten fineer Biedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780
Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Antieke Gründerzeit notenhouten bijzettafel, rondom met verguld messing beslag en onyx blad. omstreeks 1880. 81x41x35cm. Cond:R/G
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.
Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G
Hollands 18e eeuwse wortelnoten barokcommode in Louis Quinze stijl, 4 lades, klauwpoten en bronzen beslag 83x90x57cm. Cond;G
Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G