Grote Chinese gesigneerde porseleinen wijsheer met houten staf, 1e helft 20e eeuw of ouder. 55cm. Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R
Zeer grote antieke Imari porseleinen sierschotel met coulissendecor omstreeks 1880 in goede staat 45,5ø Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm. Cond:G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen penselenpot, rondom figurendecor, in goede staat 15,7x19,5øcm. Cond:G
Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Grote vierkante Chinees porseleinen drakenvaas, 20e-21e eeuws, gemerkt, 43cm.
Chinees porseleinen vierkante vaas met groen glazuur, 2e helft 20e eeuw 26,5cm. Cond;G
Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkte emaille decors, 20e eeuw, in goede staat 39,2x15,7øcm.
Oude porseleinen neksteun met warmhoudfunctie, 20e eeuw. 14x30x12cm. Cond:G
Antiek porseleinen keukenset met parelmoer glazuur, omstreeks 1920, 12 delig, chips, 11-17cm. Cond:R/G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw, sammlertassen o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,
Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G
Grote Chinese porseleinen familie Roze bloempot met rondom figurendecor, gemerkt 1e helft 20e eeuw. 18,5x19,6øcm.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal en vogeldecor, chips rand, 4x22,5øcm. Cond;G
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.
Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegeld in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.
Grote oude gesigneerde plaquette in houtgestoken lijst, winters Berglandschap, 20e eeuw 74,5x20,5cm. Cond:G
Vier Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 63 "Singing Lesson" (1959 of vroeger), 1x nr. 2007 "Tender Love" (Limited Edition 10.875/25.000), 1x nr. 533 "Oh my tooth" (First Issue 1995), 1x nr. 534 "A Nap"...
Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...
Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...
Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2049/B "My Best Friend" (First Issue 1998), 1x nr. 129 4/0 "Band Leader" (1979-1990), 1x nr. 553 "Little Scamp" (2000-2008), 1x nr. 2074/A "Christmas Gift" (Fi...
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 58/0 "Playmates" (1959 of vroeger), 1x nr. 112 3/0 "Just Resting" (1972-1979), 1x nr. 199 /0 "Feeding Time" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 174 "She Loves me, she loves me not" (1972-1979), 1x nr. 356 "Gay Adventure" (1972-1979), 1x nr. 355 "Autumn Harvest" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2053 "Playful Pals" (limited edition 00774/25.000) en 1x nr. 376 "Little Nurse" (1979-1990), 8-10cm. Cond.: G
Vijf Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 119 "Postman" (1979-1990), 1x nr. 336 "Close Harmony" (1979-1990), 1x nr. 47/0 "Goose Girl" (1972-1979), 1x nr. 13 2/0 "Meditation" (1979-1990) en 1x nr. 98 2/...
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 195 2/0 "Barnyard Hero" (1972-1979), 1x nr. 350 "On Holiday" (1979-1990), 1x nr. 203 2/0 "Signs of Spring" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G
Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G
Kleine antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, fijne gravering, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder.6,3x12,7x8,6øcm. Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom gemerkt, 20e eeuw in goede staat 41x20øcm.
Oud Duits Rosenthal theeservies op mahoniehouten presenteerblad, 8 kop en schotels porseleinen tablet, theepot mahonie tablet., tuit theepot beschadigd, verder in goede staat 14-52cm. Cond:R/G
Zes Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels, decor crown China, 6x14øcm. Cond:G
Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, met bloesemtakdecor, emaille beschilderingen, en vis op deksel. 8,3x18,3x10,8cm. Cond:G
Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.
6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.
Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G
Chinees porseleinen Mei ping vaas met bruin glazuur 20e eeuw, gemerkt, 26x15øcm. Cond;G
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal omstreeks 1930, gemerkt met figuren, vogels, floraal en gouddecor, haarlijnen in bodem. 19x41ø Cond:R
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Wanli en Kang Xi beide met haarscheur en chips. 27-28øcm. Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met deksel in goede staat, 18x13øcm. Cond:G
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 2x Wanli gelijmd en beschadigd, 1x 18e eeuws Queng Long, gaaf, 1x 18e eeuws Kang Xi gelijmd. 23,5-29cm. Cond;R/G
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M
Grote oude Satsuma porseleinen dekselvaas met tuindecor, in goede staat 40cm. Cond:G
Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.
Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G
Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G
Vijf antieke Chinese porsleinen Cargo diepe schotels, 16e-17e eeuw, met floraal decor, twee met oude haarlijn 24-26cm. Cond:G
Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Vier x Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet, 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G
Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G
Delfse bonbonschaal met geschulpte voorzien van zilveren beugel, 835/000, gezaagd Biedermeier bloemdecor. Schoonhoven, jl.:N:1948 ø 21x13 cm. Wat cracelé
Chinese Yixing theepot met decor, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 8,5x18x11øcm.
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G
Oude chinees porseleinen Familie Roze vaas 19e-20e eeuw met figurendecor, in goede staat 21,4cm.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met figurendecor 20e eeuw, gemerkt, 38cm. Cond;G
Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G
Groot antiek bisquit porseleinen heilig figuur, omstreeks 1900, handbeschildering en gouddecor, heilig hart, in goede staat 45cm.
Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.
Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur, omstreeks 1900 met handbeschildering en gouddecor, in goede staat 42cm.
Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G
Twee kleine Chinees porseleinen zittende lachende Boedha's 20e eeuw gemerkt, 12-13cm. Cond:G
Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G
Twee kleine Chinese vaasjes met zotjes afgebeeld 13,5x7øcm. 20e eeuw
Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Zes antieke 12 kantige borden met Chinese decors omstreeks 1900, 1 oude haarlijn, minimale chip, 21x12cm. Cond:G