Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G
W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
P. Renard 21e eeuw strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Naar H. van Wijk, insekten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979, stadsgezicht met gracht en figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Piet Rackwitz 1892-1968 boerenschuur bij bomen, olieverf op linnen 31x18,5cm. Cond;G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Trambowicz 99, Poolse school, surrealistische voorstelling, acryl op linnen 130x90cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 Belgische school, stilleven met appelketel en pul. olieverf op linnen 50x35cm. Cond:G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Joop Kroppf 1892-1979 Dorpsstraat bij avond, olieverf op linnen 30x50cm. Cond;G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven poezen met vlieg, olieverf op paneel 18x24cm. Cond:G
A. Shida (Parijs) 1954, Oosterse vrouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
Jan van Vuuren 1871-1941 landschap met boerenschuren, olieverf op linnen 29x25cm. Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Oud Chinees gesigneerd rol schilderij met floraal decor en insektenvoorstelling. 69x21cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jacobus Louis Hoedt, 1832, landschap met schapen, aquarel op papier, 25x35cm. Cond:G
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G
Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G