Grote vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule, met kruisridder bij gotische piedestal. (mooie vergulding). Aangepast uurwerk, omgebouwd tot veerslinger, achtdaags halfuur-slag. Afm. 57 cm. In ...
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. (Ca. 1900 Jugendstil) (compositie metaal). Acht-daags/halfuurslag. Afm. 64 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afm. 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse bronzen Vorderzappler, ca. 1880. Historisme, barokstijl. Met zware bronzen omranding en plated wijzerplaat. Afm. 25 cm. In goede staat.
Vruchtenhouten 19e eeuwse empire klok, ca. 1840. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (sommige applicaties weg of beschadigd) Afm. 48 cm. Cond.: R/G.
Antiek Frans klokkenstel met marmer. Ca. 1890. Musicerende dame speelt mandoline (compositie metaal). Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm. 32-36 cm. In goede staat.
Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25-42 cm. In goede staat...
Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.
Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afm. 31 cm. Verde...
Antieke Franse pendule met wit-marmeren basement en compositie metalen figuren voorstelling, acht-daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Ca. 1870. Afm. 44 cm. In zeer goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale decors en vogels, met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afm. 31x34x10 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. Afm. 38x50x11 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...
Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags, halfuurslag. Afm. 50 cm. In goede staat.
Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161. In goede originele staat. H.: 46 cm.
Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.
Groot Frans drie delig klokkenstel, ca. 1880. Naar Moureau. Zwart marmer met compositie metalen figuren en kandelaren. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (paar minimale chips) Afm. 60-61 cm. Cond.:...
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.
Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.