Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.