Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Zilveren pijpen comfoor op pootjes, Hollands 18e eeuw, Den Haag. Een rond pijpencomfoor, Lodewijk XIV stijl, op drie krulpoten voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde rand en bloemenmanden....
Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.
Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.
Sierlijke gouden choker, 585/000, met opaal en briljant. Choker met in het midden een ovale opaal, 10x8mm, gezet in een gladde rand met daarboven 3 briljanten, totaal ca 0,04 crt, in een witgouden zet...
Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met bruin lederen omslag met goudinleg. Voorzien van 2 zilveren sloten, Empire. MT.: Abraham Bout, Amsterdam jl.: S: 1827. 10x17x4 cm. En een kleinere...
Elegante gouden hanger,585/000, met briljanten. Fantasie rozet met uitlopende bladeren bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 crt W/SI. Grootte 11x19 mm. ca 2.6 gr. Nieuw
Gouden ring, 585/000, met briljanten. Ring met ruitvormige rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 crt SI-P/W ø 59, ca 4,6 gram. Nieuw
Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, drachtkleding. Rechthoekig model gespen versierd met bloemmandmotief en bloemendecor. 13x8cm. MT.: H.Hellegers, Schoonhoven 1886-1890. In goede sta...
Armband met bloedkoralen met een dubbele gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 7-8mm, bevestigd aan een sluiting met twee gouden ronde sluitingen, aan elkaar bevestigd met g...
Twee snoeren met bloedkoralen. Een snoer met 2 rijen bloedkoralen, 2,5-7mm, om en om bevestigd aan een zilveren haaksluiting, 40 cm. En een collier bestaande uit een snoer met takjeskoralen en een sno...
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afm. 38x50 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.