Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw . In goede staat 63x47x46cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Noord- Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.
Twee keer oosterse bronzen boedha's. Tweede helft 20e eeuw. Lachende boedha en boedha in hand. Afm. 11-18 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G