Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. In goede staat.
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Twee keer oosterse bronzen boedha's. Tweede helft 20e eeuw. Lachende boedha en boedha in hand. Afm. 11-18 cm. In goede staat.
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).
Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afm. 14-22 cm. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G