Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.
Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.