Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5 mm. Mooie ronde kralen, 2 rijen, bevestigd aan een onedele sluiting. Lengte 42 cm. ca 16,3 gram. In goede staat
Gouden staafbroche, 585/000, met granaat. Een staafbroche met in het midden een rozet met 9 granaten. Breedte 11 mm. Lengte 55 mm. ca 3,3 gram.
Gouden hanger en broche, 585/000, met granaat. Een ronde hanger met geschulpte rand en voorzien van gravering met in het midden een gefacetteerde granaat, ø hanger 25 mm en een broche in de vorm een ...
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...
Dikwandige geslepen kristallen bon-bonschaal met gecontourneerde rand (schade) en geslepen ster op bodem, voorzien van fraai gevormde zilveren beugel, 8535/000, met bijzondere bevestiging. MT.: A.H.de...
Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren voorzien van 2 zilveren sluiting, één afgebroken, los bijgevoegd. 18x12x3cm.
Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren en op de hoeken voorzien van uitgewerkte bloemen. 18x12x3cm.
Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Zilveren tasbeugel, 800/000, met gecontourneerde rand versierd met dansende en muziekmakende putti's omlijst met een rand met c-voluten. 14x20 cm. In goede staat.
Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...
Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm
Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.
Witgouden rozetring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet met een excellente kleur en zuiverheid, 3,41 crt. Om de tanzaniet zit een dubbele ...
Fraai gestileerd 835/000 zilveren koffie- en theeservies. Bestaande uit: Koffiepot, en heel bijzonder, nog met het originele filterzakje zgn. 'Tante Betje', zilveren roomkan, zilveren theepot, zilvere...
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.
Vier messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...