This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Prent, paarden
Result: 70 EUR

Grote oude paardenprent in gouden lijst. 'Old familiar music'. Ets op papier. Afm. 62x50 cm. Cond.: G.

Zilveren armband breed Milanees
Starting price 80 EUR

Brede zilveren armband, Milanese schakel, breedte 20 mm. Met bakslot en veiligheid. lengte 19,3 cm. ca 55,9 gram.

Diverse sieraden
Result: 30 EUR

Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.

Duwslee, zilver.
Result: 40 EUR

835/000 Zilveren miniatuur duwslee. Voorzien van graveringen en duwende man met meisje in de slee. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x1.5x2.5 cm. Gewicht: ca. 10 gram.

Straatmuzikant, zilver.
Result: 45 EUR

835/000 Zilveren miniatuur straatmuzikant met buikorgel en jongen met centenbakje. Mr. J.J. Oosterbaan jr. - Leeuwarden. Ca. 1860. Afm. 2.5x3.5x3.5 cm. Gewicht: ca.16 gram.

Zoutvaatje (kristal/zilver)
Result: 50 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.

Lodderein karafje+zilver.
Starting price 60 EUR

Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.

Pepermuntdoosje, zilver.
Starting price 85 EUR

Vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met diverse graveringen. Toegeschreven aan Mr. H. Kuilenburg - Schoonhoven. jl: I: 1843 i. Afm. 4.5x4.5 cm. Gewicht: ca. 23 gram.

Granaatcollier met gouden slot
Result: 170 EUR

Collier van granaten met een gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 3,5 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting, ovaal model voorzien van geschulpte rand met bloemapp...

Witgouden hanger met parel en briljant
Starting price 75 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met Zuidzee parel, ø 9 mm, en diamanten. Hangeroog ind e vorm van een blaadje met daarop een Roodgouden lieveheersbeestje met 4 diamantjes. Groote 19x9 mm. ca 2,1 gram. Nieu...

Gouden ring met blauw topaas
Starting price 190 EUR

Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat

Zilveren vaasje
Starting price 50 EUR

Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat

P.J. v.d. Bous
Result: 75 EUR

J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Barokschilderij putti
Result: 225 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G

Drie Japanse houtsnedes
Starting price 70 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

B. Lambert
Result: 50 EUR

B. Lambert, ca. 1880. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 27x37 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Result: 70 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Portret
Starting price 80 EUR

Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Botermes, zilver.
Starting price 475 EUR

Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., L.20cm Cond:G

Gelegenheidslepel, zilv.
Starting price 120 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel, achterzijde bak met wapengravering, Takvormige steel bekroond met bijbelse voorstelling van Jezus met Sameritaanse vrouw bij de waterput, anno 1888.Ca.62gram L. 20...

Collier van tijgeroogkralen
Starting price 30 EUR

Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.

Gouden ring met briljant
Starting price 200 EUR

Volle gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige zetkast versierd met draadbewerking, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt oud slijpsel. Breedte 10 mm. ø 54 ...

Luigi Fagioli
Starting price 150 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 23.5x16.5 cm. Cond.: G.

Carl Kliemann
Result: 70 EUR

Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.

W. Soelyeman
Result: 50 EUR

W. Soelyeman, ca. 1950. Aquarel op papier, Indonesische school. Japanse danser. Afm. 33x27 cm.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Starting price 60 EUR

Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Starting price 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Paneel, winter
Result: 60 EUR

J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.

Witgouden ring met robijn en diamant
Starting price 700 EUR

Witgouden ring, 750/000, met robijn en diamanten. Ring met in het midden een mooie ovaal gefacetteerde robijn, 0,99 crt met een goede kleur. Om de robijn zitten banen bezet met briljant en baguette g...

Natuurlijke Toermalijn
Starting price 150 EUR

Natuurlijke Toermalijn, in smaragdslijpsel, Verdeliet, met een intense olijfgroene kleur met zeer kleine insluitsels. 13,40x9,65x5,50mm. met ID-kaart. Facetranden wat afgesleten

Zwolle zilv. lepel
Starting price 70 EUR

Zwolse 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. MT.: Hermen Wenink, Zwolle anno 1790

Twee antieke Japanse houtsnedes
Starting price 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G

Suikerschep, zilver.
Starting price 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven

Suikertang, zilver.
Starting price 25 EUR

Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.

Witgouden slavenarmband, Diamant saffier
Starting price 1.000 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...

Witgouden ring, met Saffier & Diamant
Result: 300 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rijring bezet met 5 markies geslepen blauw saffieren en 4 markies geslepen diamanten, grootte 3,5x1,7mm. Breedte ring 3,6 mm. ø 57 ca 2,85 gram. In goe...

Winterlandschap
Result: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, Duits stadsgezicht langs rivier, olieverf op linnen 90x75cm. Cond;G

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...

Witgouden oorstekers met diamanten
Starting price 700 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten gezet in diverse ringen onder elkaar, 192 diamanten, totaal 0,78 crt W/VSI-SI. Lengte 35 mm. ca 6,2 gram. In goede staat

Gouden hanger met roosdiamanten
Starting price 650 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...

Gouden armband met diamant
Starting price 1.000 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamanten. Strakke slavenband, opengewerkt, met aan de bovenzijde voorzien 109 roos geslepen diamanten, totaal 1,30 crt W/SI, waarvan 9 in een spiegelchaton gezet. De ove...

Cornelisz, Aardbeien
Result: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

P. Lastem
Result: 60 EUR

P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

B. Mügge
Result: 50 EUR

Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.

Witgouden hanger met diamanten
Starting price 750 EUR

Witgouden collier en hanger, 750/000, met witte en zwarte diamanten. Peervormige hanger met 2 rijen met zwarte briljant geslepen diamanten, totaal 0,84 crt en in het midden, aan de buitenrand en in he...

Pastei schep, zilver.
Starting price 60 EUR

Art-deco 835/000 zilveren pateschep met spitse bak , zware steel met rug en 2-zijdige filetrand. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht 1919, Ca. 88gr.

Gratenbakje, zilver.
Result: 35 EUR

Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrepen, oud belastingkeur en Amsterdams keur ca 30gr. 9x7x2cm.