Grote oude paardenprent in gouden lijst. 'Old familiar music'. Ets op papier. Afm. 62x50 cm. Cond.: G.
Brede zilveren armband, Milanese schakel, breedte 20 mm. Met bakslot en veiligheid. lengte 19,3 cm. ca 55,9 gram.
Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.
835/000 Zilveren miniatuur duwslee. Voorzien van graveringen en duwende man met meisje in de slee. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x1.5x2.5 cm. Gewicht: ca. 10 gram.
835/000 Zilveren miniatuur straatmuzikant met buikorgel en jongen met centenbakje. Mr. J.J. Oosterbaan jr. - Leeuwarden. Ca. 1860. Afm. 2.5x3.5x3.5 cm. Gewicht: ca.16 gram.
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met diverse graveringen. Toegeschreven aan Mr. H. Kuilenburg - Schoonhoven. jl: I: 1843 i. Afm. 4.5x4.5 cm. Gewicht: ca. 23 gram.
Collier van granaten met een gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 3,5 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting, ovaal model voorzien van geschulpte rand met bloemapp...
Witgouden hanger, 585/000, met Zuidzee parel, ø 9 mm, en diamanten. Hangeroog ind e vorm van een blaadje met daarop een Roodgouden lieveheersbeestje met 4 diamantjes. Groote 19x9 mm. ca 2,1 gram. Nieu...
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
B. Lambert, ca. 1880. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 27x37 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., L.20cm Cond:G
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel, achterzijde bak met wapengravering, Takvormige steel bekroond met bijbelse voorstelling van Jezus met Sameritaanse vrouw bij de waterput, anno 1888.Ca.62gram L. 20...
Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.
Volle gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige zetkast versierd met draadbewerking, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt oud slijpsel. Breedte 10 mm. ø 54 ...
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 23.5x16.5 cm. Cond.: G.
Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.
W. Soelyeman, ca. 1950. Aquarel op papier, Indonesische school. Japanse danser. Afm. 33x27 cm.
Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.
Witgouden ring, 750/000, met robijn en diamanten. Ring met in het midden een mooie ovaal gefacetteerde robijn, 0,99 crt met een goede kleur. Om de robijn zitten banen bezet met briljant en baguette g...
Natuurlijke Toermalijn, in smaragdslijpsel, Verdeliet, met een intense olijfgroene kleur met zeer kleine insluitsels. 13,40x9,65x5,50mm. met ID-kaart. Facetranden wat afgesleten
Zwolse 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. MT.: Hermen Wenink, Zwolle anno 1790
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G
Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven
Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rijring bezet met 5 markies geslepen blauw saffieren en 4 markies geslepen diamanten, grootte 3,5x1,7mm. Breedte ring 3,6 mm. ø 57 ca 2,85 gram. In goe...
Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, Duits stadsgezicht langs rivier, olieverf op linnen 90x75cm. Cond;G
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...
Witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten gezet in diverse ringen onder elkaar, 192 diamanten, totaal 0,78 crt W/VSI-SI. Lengte 35 mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...
Gouden armband, 585/000, met diamanten. Strakke slavenband, opengewerkt, met aan de bovenzijde voorzien 109 roos geslepen diamanten, totaal 1,30 crt W/SI, waarvan 9 in een spiegelchaton gezet. De ove...
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.
Witgouden collier en hanger, 750/000, met witte en zwarte diamanten. Peervormige hanger met 2 rijen met zwarte briljant geslepen diamanten, totaal 0,84 crt en in het midden, aan de buitenrand en in he...
Art-deco 835/000 zilveren pateschep met spitse bak , zware steel met rug en 2-zijdige filetrand. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht 1919, Ca. 88gr.
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrepen, oud belastingkeur en Amsterdams keur ca 30gr. 9x7x2cm.