This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Makkums wandplaquette,
Result: 100 EUR

Friese Harlingen Fayence plaquette, met landschap voorstelling. Ca. 1920. Gesigneerd L.J. v/d Wal. Afm. 39x33x2.5 cm. In goede staat.

Erotica plaquette
Result: 120 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette, gesigneerd met erotica voorstelling (chips). Afm. 36x25 cm. In goede staat.

3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.

Familie rose bord
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.

Kommen met draken (2 st.)
Result: 40 EUR

Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.

3 Yixing trekpotjes
Result: 90 EUR

Drie oude Chinese Yixing theepotten. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal draken decor en één maal bamboe decor. Gemerkt. Afm. ca. 13-27 cm. Cond.: G.

Blauwe Oosterse schotel
Result: 50 EUR

Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.

Imari bloempot
Result: 70 EUR

Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.

4 Gubbels Helden vazen
Result: 50 EUR

Vier stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden pijpvazen met blauwe glazuur. Afm. 10-24 cm. In goede staat.

Lampsetset met monogram F.S.
Result: 60 EUR

Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw, 4 delig , met bloemendecor, in goede staat 14-37cm.

Plateel, 6 delen.
Result: 100 EUR

Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .

Kavel jade
Result: 160 EUR

Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm

Grote gemberpot
Result: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot, met ranken en Chinese tekens (chip bovenrand) Afm. ø 21 x 23 cm. Cond.: R/G.

Wanli kom
Result: 220 EUR

Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Result: 20 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

Delfts aardewerk (4x)
Starting price 35 EUR

Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.

10 Delen keramiek
Result: 100 EUR

Tien keer keramieken objecten, vazen etc. 20e eeuw. Van Elisabeth Pott-Bischoffberger (Duitsland). Afm. 8-23 cm.

3x Hollands aardewerk
Result: 30 EUR

Drie Hollandse keramieken borden. Eerste helft 20e eeuw. Twee keer Villeroy en Boch, één keer Makkum met skutsje. In goede staat.

Delfts tableau 1978
Result: 35 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

Tegeltableau
Result: 125 EUR

Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G

Diverse tegels, bloempot (50x)
Result: 340 EUR

Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.

Banko earthenware trekpotje (zie imari satsuma boek)
Result: 130 EUR

Janpanse Banko-ware trekpot met theezeef (zeef gelijmd). Met opgewerkte geglazuurde ranken- en vogel decors. Afm. ø 11x12x16 cm. Cond.: R/G.

Imari deksel schaal, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Grote aparte oude antieke Imari porseleinen dekselschaal met coullissen decors, gemerkt. Afm. 15x30 cm. ø. In goede staat.

Spiegel van porselein met twee wandconsoles
Result: 75 EUR

Drie delen porselein, barokstijl, 20e eeuw. Eén maal spiegel met standaard. Twee maal wandconsoles met goud- en rozen decor. Gemerkt Napels nr. 499 + 498. Afm. 21-50 cm. In goede staat.

Rosenthal servies
Result: 380 EUR

Duits Rosenthal servies, decor Sanssouci, ca. 1950. Met flower decor en goudrand. Bestaande uit: 12x ontbijtbord, theekan, koffiekan, melk+suiker, 12x eierdoppen, 13x theekoppen+schotel, 13x koffiekop...

5 Duitse borden
Starting price 60 EUR

Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.

Theekan op comfoor
Result: 40 EUR

Franse limoges theekan op comfort. Paris style. Handbeschilderd goud- en florale decors. 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.

2 KPM borden
Starting price 40 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.

4 Meissen borden
Result: 60 EUR

Vier zeldzame antieke Meissen handgeschilderde porseleinen borden met florale decors. (één restauratie, één chip) Twee stuks gaaf. Afm. 23-25 cm. ø. Cond.: R/G.

Meissen vaasje
Result: 100 EUR

Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.

Zeer grote Chinese drakenschotel
Result: 200 EUR

Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.

Imari kop (8 st..) + schotels (9 st.)
Result: 190 EUR

Acht Imari porseleinen kop en schotels, plus één losse schotel, 19e eeuw. Kop en schotels zijn voorzien van goud en florale decors Vijf schotels goed, vier hebben haarscheuren. Alle kopjes goed. Afm. ...

Antieke jade beker+schotel
Result: 100 EUR

Antieke Chinese groen-transparante jade beker + schotel. 19e Eeuw. Schotel heeft twee chips. Afm. 7-8 cm. ø. Cond.: R/G.

Kang Xi bord
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.

Yixing trekpotje, bodem merk
Result: 260 EUR

19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje met ratje bodem en deksel gemerkt.
Result: 260 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.

3x Kop en schotels
Result: 140 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met vissen en florale decors Eén schotel gelijmd, twee minimale chips. Twee kopjes beschadigd, één met chips. Afm. 6.5-14 cm. ø. Cond...

3x Kop en schotels, Chinees.
Result: 160 EUR

Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.

Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)
Result: 600 EUR

Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.

Jugendstil zuil met bloempot
Result: 375 EUR

Keramieken Jugendstil-stijl bloempot op zuil, met zilver reiger en lissen decors (geglazuurd) Afm. 97 cm. In goede staat.

6-Delig Meissen koffieservies
Result: 750 EUR

Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.

Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)
Result: 2.200 EUR

Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...

4 Kristallen karaffen
Result: 30 EUR

Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 plated plaquettes, in goede staat 28-32cm.

2 Opaline vazen
Result: 30 EUR

Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G

5 Glazen karafjes / flacons
Result: 35 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

Waterkan, Anna Groen
Result: 45 EUR

Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.

Glazen tafelstuk
Result: 240 EUR

Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G

Groene vaas
Result: 40 EUR

Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.

Karaf, Piet Zwart
Result: 200 EUR

Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.

Boheems vaasje
Result: 60 EUR

Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.

Groot houten beeld
Result: 70 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

Zeven bronzen beeldjes.
Starting price 40 EUR

Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...

Abstract bronzen figuur
Result: 55 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Beeldjes (2x)
Starting price 50 EUR

Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.

Bronzen Foo-Hond
Result: 50 EUR

Oude Chinese bronzen Foo-Hond met vergulding. 20e Eeuw. Afm. 18 cm. In goede staat.

Bronzen zittende boedha
Result: 100 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha in lotushouding en houder. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38 cm. In goede staat.

Bronzen paard, Chinees
Result: 120 EUR

Chinees bronzen paard met versieringen en vergulding (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23 cm. Cond.: G.

Schaatser op marmeren voet
Result: 35 EUR

Antieke bronzen schaatser op marmeren basement. Ca. 1900. . Afm. 17 cm. In goede staat.

Compositie beeld
Result: 50 EUR

Antieke compositie metalen engel op marmeren basement, ca. 1900. Afm. 50 cm. In goede staat.

Parodie op vrouwe justitia (origineel)
Result: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Result: 110 EUR

Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.

Marmeren buste
Result: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Result: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.

Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken
Result: 30 EUR

Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Starting price 50 EUR

Oud Perzisch zijden kleed, turkoise-bruin-creme, in goede staat 134x89cm. Cond:G

Perzisch tapijt (2x)
Result: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén maal Kelim, meerkleurig. Eén maal bidkleed, rood/creme/zwart. Afm. 151x37 cm. en 80x131 cm. Cond.: G.

Kleine Perzen (4x)
Result: 70 EUR

Vier kleinere oude Perzische kleden in goede staat. Meerkleurig. Afm. 56-121 cm.

Kleine Perzen (3x)
Result: 50 EUR

Drie kleinere oude Perzische kleden in goede staat. Meerkleurig. Afm. 64-115 cm. Cond.: G.

Kleed, rood (groot)
Result: 150 EUR

Groot Perzisch kleed, rood etc. Met florale decors. Lichte slijtplekken. Afm. 320x230 cm. Cond.: R/G.

Perzische kleden (2x klein)
Result: 150 EUR

Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 101x62 cm. en 105x64 cm. In goede staat.

Perzische kleden (2x klein)
Result: 80 EUR

Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 109x67 cm. en 108x56 cm. In goede staat.

Klein kleed
Result: 30 EUR

Klein Perzisch kleed, meerkleurig met florale decors. Afm. 86x68 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt (handgeknoopt)
Result: 40 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch kleed, rose/rood/zwart etc. met florale decors. Slijtage. Afm. 225x134 cm. Cond.: R.

Perzisch tapijt
Result: 250 EUR

Groot Perzisch kleed, blauw/creme etc. met florale decors. Afm. 201x326 cm. In goede staat.

Gobelin, De Schommel
Result: 60 EUR

Grote antieke Duitse gobelin kleed, ca. 1900. Figuren met schommel (barokke voorstelling) Afm. 190x127 cm. In goede staat.

3 Tapijten
Result: 60 EUR

Drie oude/antieke Perzische kleden, florale decors. In redelijke tot goede staat. ø 128, 115x86 cm. en 110x78 cm. Cond.: G.

Perzisch tapijt
Result: 160 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G

Groot Perzisch tapijt
Result: 110 EUR

Groot Perzisch kleed, rood/blauw/zwart/creme etc. met florale decors. Afm. 350x250 cm. Cond.: G.

Jachtkastje met getorste zuilen
Result: 265 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

Bureaustoel met lederen zitting
Result: 90 EUR

Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.

Jachtspiegel met kroon
Result: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G

4 stoelen omstreeks 1900
Result: 60 EUR

Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R

2 armleunstoelen
Result: 120 EUR

Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.

Mahonie secretaire
Result: 160 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm

Oorfauteuil bruin leder
Result: 120 EUR

Bruin lederen oorfauteuil in barokstijl, 20e eeuw, in goede staat 106x90x83cm.

Wandtafel, Sheratonstijl
Result: 90 EUR

Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw . In goede staat 74x120x40cm.

Wortelnoten secretaire
Result: 150 EUR

Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G

Eiken kussenkast
Result: 120 EUR

Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G

Italiaanse barok armleunstoel
Result: 100 EUR

Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.

Draken tafel
Result: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G

4 Mahonie stoelen
Result: 75 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering. In goede originele staat 93x44x54cm.

2 Witte bijzettafeltjes met Queen Anne pootjes
Result: 55 EUR

Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G

Wortelnoten kastje
Result: 40 EUR

Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.

Lot Hindelopen
Result: 80 EUR

Vier delen oud Hindelopen, beschilderd. 20e Eeuw. Kindertafel,presenteerblad, paraplubak en wandbak. Afm. 30-47 cm. In goede staat.

Bijzettafel+Salontafel met glasplaat
Result: 150 EUR

Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.

Spiegel
Result: 80 EUR

Antieke eikenhouten spiegel met verguld messing beslag en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 107x68 cm. In goede staat.