Friese Harlingen Fayence plaquette, met landschap voorstelling. Ca. 1920. Gesigneerd L.J. v/d Wal. Afm. 39x33x2.5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette, gesigneerd met erotica voorstelling (chips). Afm. 36x25 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.
Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.
Drie oude Chinese Yixing theepotten. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal draken decor en één maal bamboe decor. Gemerkt. Afm. ca. 13-27 cm. Cond.: G.
Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.
Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.
Vier stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden pijpvazen met blauwe glazuur. Afm. 10-24 cm. In goede staat.
Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw, 4 delig , met bloemendecor, in goede staat 14-37cm.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot, met ranken en Chinese tekens (chip bovenrand) Afm. ø 21 x 23 cm. Cond.: R/G.
Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.
Tien keer keramieken objecten, vazen etc. 20e eeuw. Van Elisabeth Pott-Bischoffberger (Duitsland). Afm. 8-23 cm.
Drie Hollandse keramieken borden. Eerste helft 20e eeuw. Twee keer Villeroy en Boch, één keer Makkum met skutsje. In goede staat.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Janpanse Banko-ware trekpot met theezeef (zeef gelijmd). Met opgewerkte geglazuurde ranken- en vogel decors. Afm. ø 11x12x16 cm. Cond.: R/G.
Grote aparte oude antieke Imari porseleinen dekselschaal met coullissen decors, gemerkt. Afm. 15x30 cm. ø. In goede staat.
Drie delen porselein, barokstijl, 20e eeuw. Eén maal spiegel met standaard. Twee maal wandconsoles met goud- en rozen decor. Gemerkt Napels nr. 499 + 498. Afm. 21-50 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal servies, decor Sanssouci, ca. 1950. Met flower decor en goudrand. Bestaande uit: 12x ontbijtbord, theekan, koffiekan, melk+suiker, 12x eierdoppen, 13x theekoppen+schotel, 13x koffiekop...
Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.
Franse limoges theekan op comfort. Paris style. Handbeschilderd goud- en florale decors. 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.
Vier zeldzame antieke Meissen handgeschilderde porseleinen borden met florale decors. (één restauratie, één chip) Twee stuks gaaf. Afm. 23-25 cm. ø. Cond.: R/G.
Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Acht Imari porseleinen kop en schotels, plus één losse schotel, 19e eeuw. Kop en schotels zijn voorzien van goud en florale decors Vijf schotels goed, vier hebben haarscheuren. Alle kopjes goed. Afm. ...
Antieke Chinese groen-transparante jade beker + schotel. 19e Eeuw. Schotel heeft twee chips. Afm. 7-8 cm. ø. Cond.: R/G.
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met vissen en florale decors Eén schotel gelijmd, twee minimale chips. Twee kopjes beschadigd, één met chips. Afm. 6.5-14 cm. ø. Cond...
Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.
Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.
Keramieken Jugendstil-stijl bloempot op zuil, met zilver reiger en lissen decors (geglazuurd) Afm. 97 cm. In goede staat.
Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 plated plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G
Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.
Zeldzame Kristal Unie Maastricht stopkaraf, ca. 1930. Door Piet Zwart (minimale chip basis) Afm. 21 cm. Cond.: R/G.
Grote antieke Boheemse glazen vaas met goud en florale opgewerkte decors. Ca. 1920. Afm. 30 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Foo-Hond met vergulding. 20e Eeuw. Afm. 18 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen boedha in lotushouding en houder. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38 cm. In goede staat.
Chinees bronzen paard met versieringen en vergulding (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23 cm. Cond.: G.
Antieke bronzen schaatser op marmeren basement. Ca. 1900. . Afm. 17 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen engel op marmeren basement, ca. 1900. Afm. 50 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.
Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur 'Venus van Milo' door Societè des Bronzes. Mooie patina. Afm. 43 cm. In goede staat.
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Oud Perzisch zijden kleed, turkoise-bruin-creme, in goede staat 134x89cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden. Eén maal Kelim, meerkleurig. Eén maal bidkleed, rood/creme/zwart. Afm. 151x37 cm. en 80x131 cm. Cond.: G.
Vier kleinere oude Perzische kleden in goede staat. Meerkleurig. Afm. 56-121 cm.
Drie kleinere oude Perzische kleden in goede staat. Meerkleurig. Afm. 64-115 cm. Cond.: G.
Groot Perzisch kleed, rood etc. Met florale decors. Lichte slijtplekken. Afm. 320x230 cm. Cond.: R/G.
Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 101x62 cm. en 105x64 cm. In goede staat.
Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 109x67 cm. en 108x56 cm. In goede staat.
Klein Perzisch kleed, meerkleurig met florale decors. Afm. 86x68 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt Perzisch kleed, rose/rood/zwart etc. met florale decors. Slijtage. Afm. 225x134 cm. Cond.: R.
Groot Perzisch kleed, blauw/creme etc. met florale decors. Afm. 201x326 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse gobelin kleed, ca. 1900. Figuren met schommel (barokke voorstelling) Afm. 190x127 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Perzische kleden, florale decors. In redelijke tot goede staat. ø 128, 115x86 cm. en 110x78 cm. Cond.: G.
Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G
Groot Perzisch kleed, rood/blauw/zwart/creme etc. met florale decors. Afm. 350x250 cm. Cond.: G.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat,maar lichte fineerschade 160x104x44cm
Bruin lederen oorfauteuil in barokstijl, 20e eeuw, in goede staat 106x90x83cm.
Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw . In goede staat 74x120x40cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G
Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering. In goede originele staat 93x44x54cm.
Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G
Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.
Vier delen oud Hindelopen, beschilderd. 20e Eeuw. Kindertafel,presenteerblad, paraplubak en wandbak. Afm. 30-47 cm. In goede staat.
Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.