This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Imari bord
Starting price 100 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Imari kraagvaas op voetje
Starting price 40 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel
Result: 185 EUR

Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm

4 Stoelen
Starting price 60 EUR

Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G

Set 19e eeuwse stoelen
Starting price 60 EUR

Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.

Plaquette (2x)
Starting price 500 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.

Borden met schepen (2x)
Starting price 50 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.

Plateel, 6 delen.
Result: 100 EUR

Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .

Chinees schaaltje + dekselpotje
Starting price 80 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...

Grote knobbelvaas
Result: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

5 Delen divers Makkum
Result: 50 EUR

Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.

4 Deel blauw .Chinees pors.
Result: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Starting price 40 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.

Rood Chinees trekpotje
Result: 230 EUR

Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.

Hutschenreuther serviesdelen
Result: 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

Antieke Chinese dekselpot
Starting price 40 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.

Chinese vaas 19e eeuw
Starting price 120 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.

8 Kop & schotels P. Regout
Starting price 40 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.

Chinese dekselpot
Starting price 70 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.

5-Delig kaststel
Result: 110 EUR

Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.

Zilveren manchetknopen en broche
Starting price 100 EUR

Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.

Zilveren chatelaine
Starting price 220 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm

Duits kerkboekje met zilver, Anno 1883
Starting price 100 EUR

Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren voorzien van 2 zilveren sluiting, één afgebroken, los bijgevoegd. 18x12x3cm.

2 Celadon vazen, blauwe bloemen op wit fond
Starting price 90 EUR

Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Starting price 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.

Umbert Faini
Result: 285 EUR

Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

Witgouden choker briljant
Result: 320 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...

Schommelstoel
Starting price 60 EUR

Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.

Parelmoer dekseldoos
Result: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

H. Martinson
Starting price 60 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.

B. Buffet
Starting price 160 EUR

Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.

Zilveren theebus
Result: 275 EUR

Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...

Marmeladepot met zilveren knop.
Starting price 100 EUR

Kristallen marmeladepot met zilveren knop, 835/000. Marmeladepot voorzien van onderschotel, met waaierslijpsel, versierd met een zilveren knop in de vorm van een gefacetteerde bol. ø13x18 cm. In goede...

4x Issy Miyake
Result: 90 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.

4x Guerlain
Starting price 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.

Groot kleed
Result: 85 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Perzisch tapijt
Starting price 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afm. 110x166 cm. In goede staat.

Imari vazen (6x)
Starting price 80 EUR

Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.

Imari pot met zilv. deksel
Result: 70 EUR

Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

Beeld als tafelstuk
Result: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Perzisch kleed
Result: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, veel kleurig. Afm. 135x182 cm. In goede staat.

Zilveren armband met div. kleurstenen
Starting price 75 EUR

Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...

Pronkbeker
Starting price 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Vroege haardplaat
Result: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Zilveren ring met blauwe zirconia
Result: 35 EUR

Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw

5-delig zilveren kapset
Result: 50 EUR

Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...

Visconti
Result: 40 EUR

Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.

Passig 1887, portret
Starting price 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.

Gouden ring met safiier en smaragd
Starting price 1.450 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...

Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Starting price 250 EUR

Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.

Marmeren buste
Result: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeeldengroep
Starting price 200 EUR

Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.

10 Zilveren munten, België.
Starting price 100 EUR

Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R

Gouden ring met briljant
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...

Witgouden ring met diamant
Starting price 880 EUR

Elegante witgouden ring,750/000, met briljant en baquette geslepen diamanten. Ring met golvende bewerking bezet met een rij met 21 briljanten, totaal 0,28 crt, en 4 vlakken bezet met 40 baquette gesle...

Postzegelverzameling Ned. IV
Starting price 60 EUR

Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.

P.H. May, Pink Floyd
Starting price 50 EUR

P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.

J. Benoit-Levy, Volendam's int.
Starting price 50 EUR

Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.

6 Zilveren munten
Starting price 60 EUR

Zes zilveren munten, waarschijnlijk Israël, diverse condities.

3 Zilveren juslepels
Result: 75 EUR

Drie zilveren juslepels, 835/000, model Haags lofje. o.a. gerritsen en van Kempen, jl.: Q:1926 en koninklijke van Kempen en Begeer. jl.:i:1968. Totaal ca 178 gram. 18 cm. In goede staat.

Antieke boekensteun
Result: 40 EUR

Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.

Twee bronzen katten
Starting price 40 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Omega seamaster staal
Starting price 150 EUR

Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat

Zakhorloge met erotica
Result: 100 EUR

Zakhorloge met erotische afbeelding op de wijzerplaat. Mechanisch. Binnenzijde deksel voorzien van gravure: Medaille dór Milan- 1906 DOXA Liege -1905. Veer vast. ø 5cm. Verder in goede staat.

Porseleinen flessen (2x)
Starting price 40 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.

4 Porseleinen Kaiser borden
Starting price 50 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Zaanse wandklok
Result: 2.100 EUR

Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...

Engelse klok
Result: 1.050 EUR

Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...

Porseleinen plaquette
Starting price 35 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.

Bonbonschaaltje, zilver
Starting price 75 EUR

Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...

Zilveren kaviaarschaal
Result: 350 EUR

Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...

Spinnewiel, zilver, miniatuur.
Result: 45 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Spinnewiel met getorste poten. Mr. J.F. Plas - Alkmaar. jl: E 1914. Afm. 4x3x8 cm. Gewicht: 24 gram.

Friese staartklok met scheepjes mechaniek
Starting price 900 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.

H. Zille
Result: 50 EUR

H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Result: 54 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Starting price 60 EUR

Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Result: 60 EUR

Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G

Bloempot op zuil
Starting price 250 EUR

Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G

Grote terracotta vaas
Result: 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.

6 V&B borden, Heinrich Unicef
Starting price 50 EUR

Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G

Friese staartklok
Result: 160 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier met gouden slot (Volendam)
Starting price 1.300 EUR

Collier van grote bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Geknoopt collier van grote kaasvormige bloedkoralen, 10x7,5mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde bolsluiting met veiligheid. Lengte 53...

Zilveren Armband (Gerhodineerd)
Result: 100 EUR

Sierlijke zilveren armband, 925/000, met zirconia. Brede opengewerkte armband met bladdecor, bezet met veel zirconia's. Voorzien van kapitol stok. Breedte 4 cm, lengte 20 cm. ca 54 gram. Als nieuw

Zilveren brede ring
Starting price 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat

Pendule, brons
Result: 125 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.

Pendule strijdwagen
Result: 1.350 EUR

Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G

Bronzen Boedha
Starting price 350 EUR

Oude vergulde bronzen Boedha, 20e eeuw, in goede staat 15,4cm.

Chinees bronzen figuur.
Starting price 80 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.

Zilveren messen
Result: 425 EUR

Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.

Zilveren bestekdelen, Prinses
Result: 85 EUR

Zilveren bestekdelen, 833/000 model met dubbele filetrand, bestaande uit 2 vleesvorkjes, een zuurcouvert met zilveren heften, beiden MT.: Koninklijke Begeer, een sauslepel, MT.: Van Kempen en Zonen, ...

3 Uurwerken
Result: 100 EUR

Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.

Pendule van hout
Result: 55 EUR

Antieke Duitse Junghans tafelklok, Grunderzeit, ca. 1890. (kleine beschadigingen) Afm. 50 cm. Cond.: R.

Zilveren Armband en Ring
Starting price 120 EUR

Zilveren armband en ring, 800/000, versierd met ivoor. Slavenband met scharnier, 59x51 mm, met veiligheid en een ring ø 50. Totaal ca 33 gram. Als nieuw

Zilver vergulde oorschroeven met robijn
Result: 70 EUR

Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw

Reiswekker
Result: 280 EUR

Grote antieke messing reiswekker, ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.