Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.
Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.
Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.
Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.
Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm
Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren voorzien van 2 zilveren sluiting, één afgebroken, los bijgevoegd. 18x12x3cm.
Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.
Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...
Kristallen marmeladepot met zilveren knop, 835/000. Marmeladepot voorzien van onderschotel, met waaierslijpsel, versierd met een zilveren knop in de vorm van een gefacetteerde bol. ø13x18 cm. In goede...
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afm. 110x166 cm. In goede staat.
Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Oud Perzisch kleed met florale decors, veel kleurig. Afm. 135x182 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.
Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Elegante witgouden ring,750/000, met briljant en baquette geslepen diamanten. Ring met golvende bewerking bezet met een rij met 21 briljanten, totaal 0,28 crt, en 4 vlakken bezet met 40 baquette gesle...
Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.
P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.
Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.
Zes zilveren munten, waarschijnlijk Israël, diverse condities.
Drie zilveren juslepels, 835/000, model Haags lofje. o.a. gerritsen en van Kempen, jl.: Q:1926 en koninklijke van Kempen en Begeer. jl.:i:1968. Totaal ca 178 gram. 18 cm. In goede staat.
Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat
Zakhorloge met erotische afbeelding op de wijzerplaat. Mechanisch. Binnenzijde deksel voorzien van gravure: Medaille dór Milan- 1906 DOXA Liege -1905. Veer vast. ø 5cm. Verder in goede staat.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.
Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...
Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...
Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...
835/000 Zilveren miniatuur. Spinnewiel met getorste poten. Mr. J.F. Plas - Alkmaar. jl: E 1914. Afm. 4x3x8 cm. Gewicht: 24 gram.
Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.
H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Geknoopt collier van grote kaasvormige bloedkoralen, 10x7,5mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde bolsluiting met veiligheid. Lengte 53...
Sierlijke zilveren armband, 925/000, met zirconia. Brede opengewerkte armband met bladdecor, bezet met veel zirconia's. Voorzien van kapitol stok. Breedte 4 cm, lengte 20 cm. ca 54 gram. Als nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Oude vergulde bronzen Boedha, 20e eeuw, in goede staat 15,4cm.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Zilveren bestekdelen, 833/000 model met dubbele filetrand, bestaande uit 2 vleesvorkjes, een zuurcouvert met zilveren heften, beiden MT.: Koninklijke Begeer, een sauslepel, MT.: Van Kempen en Zonen, ...
Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.
Antieke Duitse Junghans tafelklok, Grunderzeit, ca. 1890. (kleine beschadigingen) Afm. 50 cm. Cond.: R.
Zilveren armband en ring, 800/000, versierd met ivoor. Slavenband met scharnier, 59x51 mm, met veiligheid en een ring ø 50. Totaal ca 33 gram. Als nieuw
Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw