This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Petroleumlamp
Result: 155 EUR

Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.

Imari vaas met oren
Result: 155 EUR

Grote Imari porseleinen oorvaas, 19e eeuw. Met florale decors en paradijsvogels. Afm. 45 cm. In goede staat.

Inktstel, zilver.
Result: 150 EUR

835/000 Zilveren Biedemeier inktstel met greep. Voorzien van fraaie florale graveringen en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren montuur met floraal gegraveerde deksels. Toegeschrev...

Zilveren slacouvert, dubbel filet
Result: 150 EUR

Zilveren slacouvert, 833/000, bestaand uit een vork en lepel met dubbele filetrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.: Q:1900. Totaal ca 202 gram. 25 cm. In goede staat

Omega horloge
Result: 150 EUR

Omega dameshorloge, model Constellation, staal met zwarte leren band. ø 22,5 mm. Quarts.In originele doos.

3-Rijen granaat armband, gouden slot
Result: 150 EUR

Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, met gouden hulsjes bevestigd aan een ovale gouden sluiting met een ovaal gefacetteerde granaat en e...

Zilveren reverketting met jachttrofeeën
Result: 150 EUR

Zilveren reverketting, 835/000, met grandels. Klederdrachtsieraad met 2 klemmen met daartussen 2 kettingen met diverse hangers met grandels. Ketting en klemmmen zijn gemaakt uit gekrulde elelmenten. E...

Gouden bewerkte oorclips
Result: 150 EUR

Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.

Gouden broche met parel
Result: 150 EUR

Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat

Collier met hanger met blauw topaas
Result: 150 EUR

Collier, 333/000 met hanger,375/000, met blauw topaas. Fijn gourmetcollier met een ovale hanger bezet met een ovaal gefacettteerde blauw topaas, 10x14 mm. Grootte hanger 24x12 mm incl oog. lengte 42 c...

Gouden ring met saffier en diamant
Result: 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met ovaal gefacetteerde saffier, 5,5x7,5mm, in het midden met aan weerskanten 3 kleine briljanten in een driehoek gezet. De ring heeft 2 banden met d...

Kandelaar, zilver
Result: 150 EUR

Zilveren kandelaar, 3 lichts, 835/000, Duits. Kandelaar Rococo-stijl op ronde voet met getorste bewerking, met 2 krularmen en 3 lichten met getorste bewerking. En een gevulde voet. Voorzien van ZII k...

Tafelmessen met zilv. pistoolgreep
Result: 150 EUR

Set met zes tafelmessen voorzien van zilveren pistoolgrepen, 835/000, lengte 21,5 cm. In goede staat

Gouden ring met blauw topaas
Result: 150 EUR

Gouden ring 585/000 met blauw topaas. Ring in Art Deco stijl met langwerpige bewerkte zetkast, voorzien van rood- en witgouden elementen, met smaragdgeslepen blauw topaas. Grootte bovenzijde 18x11 mm...

Hollandse school
Result: 150 EUR

Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.

Olieverf op doek (50 x 75)
Result: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.

T. Anconé, boerenschuur
Result: 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse schuur in bos. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond. G.

Dorpsplein
Result: 150 EUR

Onduidelijk. ca. 1880. Italiaans dorpsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. Cond.: G.

Cornelis de Bruin
Result: 150 EUR

Cornelis de Bruin 1870-1940. Voorstelling: Nelly's Tuin, uit Dickens, Nelly (1905). Olieverf op linnen. Afm. 44x37 cm. Cond.: G.

Frans Baayens.
Result: 150 EUR

Frans Baayens, 1896-1947 Enschede. Voorstelling: De Buurse beek. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Landkaart
Result: 150 EUR

17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.

Germ de Jong, stilleven
Result: 150 EUR

Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G

Aardewerken schaal met brons
Result: 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Result: 150 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.

Kistje met 12 flessen wijn
Result: 150 EUR

Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.

Oude viool
Result: 150 EUR

Mooie kleine antieke viool met strijkstok en kist. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 53 cm. Cond.: G.

Type machine
Result: 150 EUR

Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.

Chinees rode figuren (3x)
Result: 150 EUR

Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.

Antiek klokkenstel
Result: 150 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule. 8-Daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. 1870. Louise Philippe + vazen, één ornament afgebroken. Achterkant rugwand beschadigd. Afm. 34-50 cm. ...

Reiswekker met erotica
Result: 150 EUR

Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, vrouw met kinderen
Result: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G

Stoelklok
Result: 150 EUR

Oude Hollandse friese stoelklok, 1e helft 20e eeuw met wekker en mooie originele beschildering. 73cm. Cond:G

Grote staande Franse pendule
Result: 150 EUR

Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G

12x Thonet-stoelen
Result: 150 EUR

Set van twaalf vooroorlogse Thonet-stijl stoelen met nieuwe vlechtwerkzittingen (Bugholz), waarbij twee armleunstoelen. Afm. 114x43x50 cm. en 112x45x55 cm.

Bankje met ivoor
Result: 150 EUR

Mahoniehouten Engels bankje met intarsia en ivoor ingelegd,19e eeuw. Afm. 90x108x57 cm. In goede staat.

Mah. uittrektafel
Result: 150 EUR

Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.

Wortelnoten Art Deco etagiere tafel
Result: 150 EUR

Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.

Leren fauteuil
Result: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil, in zeer goede staat. Afm. 125x85x80.

Eiken sidetable
Result: 150 EUR

Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.

Schildersezel
Result: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Meidenkast
Result: 150 EUR

Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.

2x Louie XVI stoeltjes
Result: 150 EUR

Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.

Bijzettafel+Salontafel met glasplaat
Result: 150 EUR

Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.

Draken tafel
Result: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G

Wortelnoten secretaire
Result: 150 EUR

Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G

Secretaire omstreeks 1880
Result: 150 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R

Perzische kleden (2x klein)
Result: 150 EUR

Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 101x62 cm. en 105x64 cm. In goede staat.

Kleed, rood (groot)
Result: 150 EUR

Groot Perzisch kleed, rood etc. Met florale decors. Lichte slijtplekken. Afm. 320x230 cm. Cond.: R/G.

Man met geweer op paard
Result: 150 EUR

Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.

Man with hat (Eli Nadelman)
Result: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. 'Man with hat'. Gesigneerd Eli Nadelman. Afm. 39.5 cm. In goede staat.

Parodie op vrouwe justitia (origineel)
Result: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Parodie op 'Vrouwe Justitia' (net kousen en afgebroken zwaard etc.) Afm. 44 cm. In goede staat.

Beeld van baby
Result: 150 EUR

Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.

Beeld, 'man op bok'
Result: 150 EUR

Porseleinen bokkenrijder. Naar voorbeeld van Meissen, 21e eeuw. Afm. 42x36x19 cm. In goede staat.

3 Delfts blauwe borden
Result: 150 EUR

Drie Delfts blauwe borden met bloempot decors. 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. 23-27.5 cm. ø. In zeer goede staat.

3 Delfts blauwe borden
Result: 150 EUR

Drie Delfts blauwe keramieken borden met bloempot decors, 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. ø 23 cm. In goede staat.

Imari vaas met deksel
Result: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode, huis in tuin decors, octagonaal. (dekselrand professioneel gerestaureerd) Afm. 45.5 cm. Cond.: R/G.

Boek 'De munt der graaven van Holland'
Result: 145 EUR

Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.

Beeld met lamp
Result: 145 EUR

Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G

Aziatische ronde bijzettafel, messing blad
Result: 145 EUR

Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.

Mes, met antieke zilveren greep.
Result: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Halssnoer, 4-streng gitten.
Result: 140 EUR

Collier van Gitten, Sallands streeksieraad. Collier met 4 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in breedte 5-8mm. Lengte 38 cm. In goede staat.

Zilveren drinkbeker
Result: 140 EUR

Bijzonder fraaie zilveren drinkbeker, 925/000, Amerika, Gehamerde beker met bloem- en vogelgravure, gewelde vorm en een groot robuust handvat. Voorzien van gravering: Annie Maria Bland Van den Berg, M...

J.M. van Beek, stilleven
Result: 140 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.

Monogram (2x)
Result: 140 EUR

Twee keer monogram J.K. 20e Eeuw. Voorstelling: Meisje met hoed. Aquarel op papier. Afm. 43x30 cm. Cond.: G. En één maal J.K., ook 20e eeuw. Voorstelling: Chique dame. Aquarel op papier. Afm. 36x24 cm...

Jugendstil lamp
Result: 140 EUR

Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.

Rode boedha (2x)
Result: 140 EUR

Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.

Kapstok met snijwerk
Result: 140 EUR

Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.

2 Kandelaren
Result: 140 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

Pop met oude jurk
Result: 140 EUR

Grote antieke Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam, slaapogen, mohair pruik. Nr. 302 II. Ca. 1930. Afm. 84 cm. Cond.: G.

Vooroorlogs poppenhuis + acc.
Result: 140 EUR

Groot vooroorlogs Duits poppenhuis met verlichting en bacelieten schakelaars met diverse porseleinen popjes en meubels en blikken accessoires. Afm. 37x115x36 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Result: 140 EUR

Antieke porseleinen klok met opgewerkte rozen decor. Frankrijk, ca. 1880. (Geen merkteken gevonden) (Beschadigingen aan rozen) Afm. 31 cm. Cond.: R.

Franse pendule
Result: 140 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...

Pendule man met speer
Result: 140 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G

Bronzen stier
Result: 140 EUR

Antieke bronzen stier op marmeren basement (naden in twee poten). Ca. 1920. Afm. 13.5 cm. Cond.: R/G.

3x Kop en schotels
Result: 140 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met vissen en florale decors Eén schotel gelijmd, twee minimale chips. Twee kopjes beschadigd, één met chips. Afm. 6.5-14 cm. ø. Cond...

Kop en schotel
Result: 140 EUR

Franse 19e eeuwse Sevres kop en schotel met florale en goud beschildering. 'Sevres, N.N., DT'. Afm. 10x16 cm ø. In goede staat.

9 Diverse vaasjes/flesjes
Result: 140 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoois bewerkt, jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

4 Imari borden
Result: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud- en floraal decor (1 minimale chip) Cond.: G

Malachiet hanger, malachiet broche, jade ring + armbanden
Result: 135 EUR

Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.

Houten gestoken console
Result: 135 EUR

Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.

Theekistje, Louis Seize
Result: 135 EUR

Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.

Klok onder stolp
Result: 135 EUR

Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18

Wandkastje
Result: 135 EUR

Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.

Bord (groot), Rose
Result: 135 EUR

Groot Chinees porselein familie roze schotel met figuren in tuin decor. 19e eeuw. Afm. ø 45.5 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch
Result: 135 EUR

Groot Villeroy en Boch servies. Decor Albertina, ca. 1980. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 5 kop en schotels, 4 schalen, theepot, met melk + suiker, 1 terrine, 1sauskom, 12 soep-,, 10 grote- 11 ontbij...

Wedgwood servies
Result: 135 EUR

Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...

Witgouden ring met parel en diamanten
Result: 130 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met parel en diamanten. Ring met in het midden een cultive parel, ø 8 mm. Met aan beide kanten 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 0,20 crt SI/W. ø 56. Totaal c...

Collier van engelhuid koraal
Result: 130 EUR

Collier van engelenhuidkoraal bevestigd aan een zilveren tonvormige sluiting. 2 Rijen, licht verlopend, met koraal, ø 5-6,5 mm, Lengte 42 cm. ca 42 gram. In zeer goede staat

Wit gouden oorknoppen
Result: 130 EUR

Witgouden oorstekers,585/000, met briljant. Oorstekers bestaande uit 2 cirkels verlopend in grootte met in het midden een diamantje gezet in een illusie zetting met 6 pootjes. ø oorsteker 9 mm. ca 1.5...

Witgouden ring met briljant
Result: 130 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant geslepen diamanten. Een solitairring met een briljant geslepen diamant, ca 0.15 crt in het midden gezet in een 6-poot chaton. In de band om de middensteen zijn aa...

Zilveren klepdoos
Result: 130 EUR

Zilveren 925/000 klepdoos met dubbele parelranden, deksel met florale gravering en schelpvormige duimgreep voorzien van zwart houten steel gemerkt Z1 en Mt. D.J. Aubert, 's Gravenhage 10x16x3cm. In g...

Ring met opaalmozaik en diamant
Result: 130 EUR

Ring met opaal mozaik en diamant, 375/000, Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een opaaltriplet mozaik, ø 12 mm. Aan weerskanten een band met diamanten, totaal ca 0,05 crt W/P. ø 59/60....

Ring met melkopaal en saffier
Result: 130 EUR

Ring, 333/000,met melkopaal en saffier. Ring met rozet, in het midden bezet met een melkopaal, cabouchon geslepen, 9x7mm, versierd met een rand met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,60 crt. Ze...

Gouden ring met bloedkoraal
Result: 130 EUR

Gouden ring, 585/000, met mooie bloedkoraal. Ring met grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal gezet in een gladde geschulpte rand, 17x24mm. ø 58. In goede staat.

M. Wimmer
Result: 130 EUR

M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.

Peter Brouwer, Zeilboten
Result: 130 EUR

Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.