Groot oud Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger met foohond . In goede staat 32x23x15cm.
Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, Gemerkt, 30cm. Cond.:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 23x28øcm.
Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.
Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Vier deel Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet en 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoois bewerkt, jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom bewerkt, 20e eeuw. In goede staat 41x20øcm.
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.
Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor Cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetailleerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G
Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Antiek Sevres porseleinen dekseldoos met onderschaal, omstreeks 1900, handbeschilderd met goud en bloemendecor, onderschaal gerestaureerd. Cond:R/G 9x18øcm.
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G