Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.
Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.
Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.
Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...
Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.