Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G