Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afm. 62 cm. Cond.: M.
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 39 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Gründerzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afm. 22 cm. Cond.: R/G.
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat, 19e eeuw. (huwelijk wijzerplaat en uurwerk) Deurtjes missen, wijzerplaat beschadigd. Afm. 36x25x14 cm. Cond.: redelijk.
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Kleine Franse messing reiswekker, miniatuur, 20e eeuw in goede staat 8cm.
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Houtgestoken wandklok. Louis Seize, 18e eeuw. Met vergulding, uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afm. 28 cm. Cond.: R.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia, ca. 1900. Afm. 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afm. 46x34x18 cm. Cond.: R/G.
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afm. 8 cm. In goede staat.
Antieke Bretonse houtgestoken tafelklok met eenvoudig uurwerk (zonder slagwerk). Ca. 1930. (Eén spijltje mist in deurtje). Afm. 43 cm. Cond.: R/G.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. (Ca. 1900 Jugendstil) (compositie metaal). Acht-daags/halfuurslag. Afm. 64 cm. In goede staat.
Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afm. 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G
Antieke Franse messing reiswekker. Ca. 1920. Afm. 11 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale decors en vogels, met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afm. 31x34x10 cm. In goede staat.
Antieke Franse Onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 37.5 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags, halfuurslag. Afm. 50 cm. In goede staat.
Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met wit-marmeren basement en compositie metalen figuren voorstelling, acht-daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Ca. 1870. Afm. 44 cm. In zeer goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afm. 145 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast met bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.
Antieke Franse Louis Seize stijl pendule, ca. 1880. Marmer met messing versieringen. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 42 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gongspiralen, 2e helft 20e eeuw 201cm. Cond:G
Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie. Ca. 1900. Afm. 75 cm. In goede staat.
Friese stoelklok met latere overschildering, met wekker. (kleinere gewichten missen) 18e-19e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Zeldzame Noord Duitse eikenhouten Barok klok gedateerd 1792, op sledevoeten met 1 daags uurwerk ankergang, halfuurslag, functies niet getest, bel er los bij. 192cm. Cond:R/G
Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161. In goede originele staat. H.: 46 cm.
Antiek Frans klokkenstel met marmer. Ca. 1890. Musicerende dame speelt mandoline (compositie metaal). Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm. 32-36 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afm. 40 cm. In goede staat.
Antieke Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afm. 30-42 cm. In goede staat.
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afm. 16 cm.
Antieke porseleinen klok met goud decor en stadsgezicht en florale decor. Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, (slinger mist). Afm. 39 cm. In goede staat.