Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.
Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken presenteerblad met verwikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afm. 51x35 cm. Cond.: R/G.
Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31x101 cm. Cond.: G.
Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afm. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Twee stuks, 19e eeuwse, Japanse cloisonné vaasjes met florale decors. Afm. 16 cm. In goede staat.
Oud Javaans verhaal gegraveerd op bamboe, met twee munten uit Japan?. 20e Eeuw. Afm. 39x41 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 29 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. In goede staat. Afm. 78 cm.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.
Vier maal diverse dekseldoosjes, 20e eeuw. Eén maal Wedgwood, één maal Russische, één maal glas, naakte dames, één maal eivorm porselein. Afm. 10-12 cm.
Decoratieve houten engel console. Beschilderd, 20e eeuw. Afm. 40 cm. In goede staat.
Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.
Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G
Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.
Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afm. 20-35 cm. In goede staat.
Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.
Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afm. 51 cm. In goede staat.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Oude koppensnellers mes met been, incl. mergmes. 20e Eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.
Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900
Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.
Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afm. 49x59 cm. In goede staat.
Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afm. 48-64 cm. Cond.: R.