Mooie kleine antieke viool met strijkstok en kist. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 53 cm. Cond.: G.
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.
Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.
Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Eén maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. Cartier, Panthere, (50 ml.) Afm. 18 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum. 1. Tresor, Lancome, (15 ml.). 2. Yves Saint Laurent Champagne, (15 ml.). 3. Yves Saint Laurent Opium, (15 ml.). 4. Ralph Lauren Safari, (30 ml.)....
Twee aparte 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met vergulding. Reiger staat op schildpad en slang houdt kaarsenhouder. Afm. 28.5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.
Italiaanse kist met intarsia, Fayence tegel met Italiaanse kustgezicht en lade en koperen omranding (krimpnaden). 19e eeuw. Afm. 11x37x37 cm. Cond.: redelijk/goed.
Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.
Lampenvoet/kandelaar met twee putti's. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afm. 57 cm. In goede staat.
Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.
19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour Le Roi et la patrie. Van Roosbroeck Fabrikaat, Brussel. (Oxydatie) IJzerdraad van heft zit los. Afm. 109 cm. Cond.: G.
Grote zeldzame Chinese bronzen siervaas met ingewerkte 2-3 dimensionale draken decors. (kleine deuk). Afm. 46.5 cm. Cond.: G.
Vijf grote parfumflessen (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal van een voormalige parfumeriezaak. Afm. 17-35 cm. Cond.: G.
Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #7764 in originele complete staat. Teksten op zijkanten (Henzoldt Wetzlar en D.R.P.) zijn weggekrast, verder in goede staat. 10-19,5cm.
Grote bronzen twee-lichts kaarskandelaar met engel. Afm. 52 cm. In goede staat.
Antieke oosterse dekselvaas met boedha op deksel. Fijn bewerkt. Afm. ø 35 cm. In goede staat.
Grote antieke messing beslagen turfbak met figuren decors, o.a. schaatsenrijders, herberg etc. Ca. 1900. Afm. 70x42x49 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.
Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Eau de parfum, Guerlain (50 ml.) 2. Guerlain L'ínstant parfum (7.5 ml) Afm. 10-17 cm.
Almanach de Gotha. Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1876, 1885, 1899, 1906, 1922, 1931, 1938, 1939 plus de zeldzame editie uit 1944. Totaal 10 banden waarvan twee licht beschadigd.
Antieke messing historisme foto-portret lijst met Afrikaanse wrattenzwijn slagtanden. Ca. 1880. Afm. 37x38x18 cm. In goede staat.
Twee miniatuur rozen schilderijen in bronzen Louis Seize stijl omlijsting, ca. 1890. Afm. 19x9x1 cm. In goede staat.
Twee Franse eikenhouten Bretonse miniatuurmeubelen, 19e eeuw. (één klepbank + één kleparmleunstoel) Afm. 23x14x10 cm. en 33x29x11 cm. In goede staat.
Twee Engelse koperen koetslampen met ge-etst glas, petroleumbrander en houders. Eerste helft 20e eeuw. 'Lime House Lamp & Co.' (extra glas) Afm. 53 cm. Cond.: G.
Zeldzame Art Deco plafondlamp met glazen staven en kappen (één lampenkap gelijmd). Ca. 1920-1930. Afm. ø 76 x 70 cm. Cond.: R/G.
Drie huiden van Zuid Afrikaanse springbokken. Afm. ca. 60 en 80 cm. In goede staat.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.
Zes antieke tinnen borden. 19e eeuw. Afm. 23-31 ø. In goede staat.
Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.
Antieke haardomranding met leeuwen en wapenschilden, ca. 1900. Gemaakt van koper, ijzer en messing, en houtbak. Afm. 44x20x108 cm. en ø 40 x 23 cm. Cond. G.
Italiaanse houtgesneden vergulde (twee-lichts) wandlamp in Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen kolenbak met rondom landschappen en figuren decors. Ca. 1900. Afm. 57x53x35 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.
Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.
Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.