Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten barometer met Hollandse opschrift door H. Willemsen, Den Haag. Afm. 95 cm.
Antieke eikenhouten Mechelse kapstok met leeuwenkoppen, ca. 1900. Afm. 98x93x12 cm. Cond.: G.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander met perziktakken decor. Ca. 1900. (Eén reparatie). Afm. 11x17x10 cm. ø Cond.: R/G.
Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje op ijzeren standaard met ijzeren beslag en hengsel. 19e Eeuw. Afm. 24x17x17 cm. In goede staat.
Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.
Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).
Vier diverse 18e-19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Afm. 11-12 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Drie huiden van Zuid Afrikaanse springbokken. Afm. ca. 60 en 80 cm. In goede staat.
Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.
Antieke staande opaline glazen petroleumlamp met florale decor, geelectrificeerd. Ca. 1920. Afm. 46 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.
Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...
Oude messing zeven-lichts kaarskandelaar met bloemen en robijn-rode glazen stenen. Jugendstil, ca. 1915. Afm. 32x61x11 cm. In goede staat.
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Vier oude wildzwijn-vellen, gedeeltelijk met snuit. Afm. ca. 70x110 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke tasjes, met velours buidel en petit point buidels. Met messing en plated. Afm. 15-20 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde messing wandlampen in rococco stijl, 20e eeuw. Afm. 27-43 cm. In goede staat.
Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.
Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.
Antiek lepeldoosje met plated theelepels, slotplaat en sierwerk. Ca. 1900. Afm. 6x16x7 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken 'Hochdeutsche Mundart grammatisch kritisches wörterbuch. Leipzig 1801. Afm. 8x25x29 cm. Cond.: redelijk/goed.
Twee aparte 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met vergulding. Reiger staat op schildpad en slang houdt kaarsenhouder. Afm. 28.5 cm. In goede staat.
Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.
Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Carl Zeiss episcoop (Duitsland). Metaal en hout. Afm. 46x23x40 cm. In goede staat.
Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.