Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.
Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.
Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.
Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.
Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.
Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G
Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.
Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Caroni. Ca. 1930. Afm. 40x36x21 cm. In goede staat.