Tien messing deurkloppers met leeuwenkoppen. 20e eeuw. Afm. 14x10x4 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau hanglamp 'meisje houdt lamp vast' (compositie metaal), ca. 1900. (stukje onderkant lamp gerestaureerd) Afm. 39 cm. Cond.: G.
Antiek Duits keramieken dienblad met zwiebelmuster decor. Ca. 1920. En een klein Meissen porseleinen vaasje met zwiebelmuster. (Tweede helft 20e eeuw). Afm. 6-50 cm. In goede staat.
Twee messing met brons kaarskandelaars, 18e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.
Twee albast boekensteunen met paardenkoppen. 20e eeuw. Afm. 18x16x9 cm. In goede staat.
Oude nerts bontjas, behoeft restauratie onder 1 oksel, halflang. Lengte: 108 cm.