Antiek Hollandse Louis Seize twee-deurs vitrine opzetkast (notenhout op vurenhout), ca, 1800. Afm. 188x90x24 cm. In zeer goede staat.
Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afm. 108x55x105 cm. Cond.: redelijk.
Set van twaalf vooroorlogse Thonet-stijl stoelen met nieuwe vlechtwerkzittingen (Bugholz), waarbij twee armleunstoelen. Afm. 114x43x50 cm. en 112x45x55 cm.
Prachtige eikenhouten Louis Seize commode, ca. 1800. Met volle zuilen, messing vergulde capitellen en origineel verguld beslag. Afm. 96x50x95 cm. In zeer goede staat. (één messing bolletje mist + slot...
Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afm. 74x55x80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Engels bankje met intarsia en ivoor ingelegd,19e eeuw. Afm. 90x108x57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afm. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met gebogen onderkast, één deurs. 19e eeuw. Lichte schades, lichte wormbeval. Afm. 209x140x40 cm. Cond.: R/G.
Prachtige Louis Seize stijl twee-zits bank, exclusief stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 93x160x80 cm. In goede staat.
Twee antieke Aziatische bijzettafels met olifantenkoppen (voor vazen). Ca. 1920-1930. Afm. ca. 76x48 cm. ø en 74x40 cm. ø. In goede originele staat.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afm. 80x88x55 cm.
Antieke eikenhouten Victoriaanse schrijftafel met rood schrijfleer en messing wielen (één lade). Ca. 1880. Afm. 81x135x74 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afm. 100x50x65. In goede staat.
Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Mooi antiek eiken Engels rolbureau, ca. 1910. Met twaalf lades en vakverdeling en panelen in de zijkanten en achterkant. Afm. 128x126x83 cm. Cond.: G.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afm. 240x175x66 cm. In goede staat.