Ronde antieke Chinese draaibare bijzettafel met bruin marmeren blad en draaibare etagieres met vakverdeling (bewerkt). Ca. 1920. Afm. ø 50x 76 cm. In goede staat.
Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Hollandse speeltafel, vroeg 19e eeuw. Geheel rondom met florale intarsia (minimale fineerschades) (vilt is eraf) Afm. 74x82x82 cm. Cond.: G.
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afm. 105x101x46 cm. Cond.: G.
Teakhouten kabinet met twee glazen deuren zijkanten zijn ook met glas en lades staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afm. 170x100x50 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, voorzien van mooi snijwerk, gebogen deuren en zijkanten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd,. ,235x215x...
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afm. 62x107x103. In goede staat.
Beschilderde vurenhouten hoekkast in Amelander-stijl. 18e-19e Eeuw (slot later). Afm. 93x50x31 cm. In goede staat.
Antieke teakhouten koloniale commode met twee deuren en nep lades. Engelse stijl met Queen Anne poten. Ca. 1920. Afm. 96x110x47 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.
Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, ca. 1900. Kast is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Afm. 211x105x40 cm. In zeer goede staat.
Oude Indonesische ingelegde salontafel met landschap op blad ingelegd. Tafel is voorzien van landschap met bomen, vogels, en vele olifanten (been etc.). Tafel heeft houtgestoken poten met fabel figure...
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). In goede staat. Afm. 47x130x69 cm.
Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afm. 130x90x15. In goede staat.
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. In zeer goede staat. Afm. 210x135x65 cm. Cond.: G.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.
Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.
Grote Hollandse barok-stijl wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 224x167x45 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Antieke breistoel met voetenbankje, 19e eeuw. Afm. 84x75x65 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.
Mahoniehouten neogotische bijzettafel met uitschuifblad. 20e eeuw. Afm. 70x34x33. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.
Hollandse tafel met drie lades en dik notenhouten fineer, 18e eeuw. (Lichte fineerschade). Verder in goede staat. Afm. 72x75x50 cm.
Hollandse twee-delige mahoniehouten hoekvitrinekast met afneembare jalouzieen, volle zuilen, parelrand en bijzondere poten. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 179x135x80 cm.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 84x111x80 cm. In zeer goede sta...
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afm. 112x125x57 cm. Cond.: redelijk.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.
Franse notenhouten vitrine-boekenkast met snijwerk op de lyseen, leeuwenkoppen, figuren en fruit, ca. 1880. Afm. 180x111x41 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afm. 73x83x83 cm. Cond.: R/G.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 103x90x52cm.
Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afm. 95x97x47 cm. Cond.: R/G.
Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G
Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.