Acht Imari porseleinen kop en schotels, plus één losse schotel, 19e eeuw. Kop en schotels zijn voorzien van goud en florale decors Vijf schotels goed, vier hebben haarscheuren. Alle kopjes goed. Afm. ...
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Grote Duitse Hutschenreuther bisquit porseleinen figuur. Knielende naakte dame. Kunstafdeling, ca. 1950 door K. Tuller 1883-1969. Afm. 36 cm. In goede staat.
Oude Rosenthal porseleinen teckel-puppy. Kunstafdeling Selb, Th. Kärnei. Ca. 1930. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl met opschrift, : Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645, met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenra...
Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.
Antieke Franse Sevres gemerkte porseleinen schaal, opengewerkt met bloemen en goud decor. Afm. 9x30x20 cm. In goede staat.
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afm. 34-49 cm ø. Cond.: R/G.
Vier zeldzame antieke Meissen handgeschilderde porseleinen borden met florale decors. (één restauratie, één chip) Twee stuks gaaf. Afm. 23-25 cm. ø. Cond.: R/G.
Antieke Duits porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afm. 45x33 cm. Cond.: R/G.
Groot Duits Hutschenreuther servies, decor Chloe, bestaande uit: 5 presenteerschalen, theekan, koffiekan, suikerpot, melkkan, 2 dekselschalen, schaal, botervloot, eierdoppen, 6 mocca kop en schotel, 5...
Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afm. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen theebus met Chinees decor en goud decor. Ca. 1920. Afm. 13.5 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afm. 10x12 cm. ø , In goede staat.
Franse 19e eeuwse Sevres kop en schotel met florale en goud beschildering. 'Sevres, N.N., DT'. Afm. 10x16 cm ø. In goede staat.
Franse limoges theekan op comfort. Paris style. Handbeschilderd goud- en florale decors. 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met uien decor (zwiebelmusterdecor) stukje dekselstop af 17cm. Cond:G
Vier Duitse Meissen porseleinen wandplaquettes 1978. Johan Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Franz Schubert. Afm. 17x14x2 cm. Twee in cassette. In goede staat.
Antieke Duitse KPM porseleinen potpourrie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G
Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.