Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. Die kippmuhle bei Dresden. Aquarel op papier. Afm. 14x24 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
Twee maal landschap. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afm. 50x60 cm en 55x61 cm. Cond. G.
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afm. 45x60 cm. Cond.: G.
Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. Dorpsstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 71x94 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Huis met figuur. Voorstelling: 2) Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 26x17 cm. en 23x30 cm.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Vrouw met dwarsfluit. Voorstelling:2) Figuren in interieur. Voorstelling: 3) Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 34x24 cm. en 20x4...
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Gitarist. Voorstelling: 2) Zittende dame. Voortstelling: 3) Gezicht. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. Afm. 23-29 cm.
Onduidelijk monogram, 19e eeuw (Duitse school) Twee wandelaars in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x33 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957 (H. Endlich). Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 56x35 cm. Cond.: G.
Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.
Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.
Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.
Paul Röder? Duitse school. Duitse Kötler Leimhaus. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Monogram P.H., ca. 1900. Stilleven met tulpen. Olieverf op paneel. Afm. 35x28 cm. Cond.: G.
Theo v.d. Bieze. Voorstelling: Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 40x45 cm. Cond.: G.
M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. Voostelling: Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje. Olieverf op linnen. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Oude ikoon, naar oud voorbeeld. 20e eeuw. Sint Joris die de draak verslaat. Olieverf op paneel. Afm. 35.5x26 cm. Cond.: G.
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afm. 28x26 cm. Cond.: G.
Philip Windt, 1847-1921. Voorstelling: Lezende vrouw en kat in interieur. Aquarel op papier. Afm. 45x33 cm. Cond.: G.
Monogram S.T., Ca. 1930, Stilleven met citroen, fles, porselein. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J. Wetering de Rooy, gesigneerd. Stadshaven met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afm. 60x44 cm. Cond.: G.
Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. Voorstelling: Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afm. 52x40 cm. Cond.: G.
Vijf werken C.G Verburgh 1802-1879, vijf figurenvoorstellingen met vrouwen en kinderen, tekeningen op papier. +/- 40x30cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.
Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afm. 28x41 cm. Cond.: G.
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, 1915-1996. 1935-2010 (vroeg werk). Duiven met branding. Olieverf op linnen. Afm. 70x30 cm. Cond.: G.
Berry Brugman, gemengde techniek op papier. Bospad (Twickel). Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afm. 21x14 cm. Cond.: G.
Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...