Gerard Krol, 1882-1950 (Enschede). Voorstelling: Kolk bij avond. Olieverf op paneel. Afm. 45x25 cm. Cond.: G.
A.M. Geijp, 1855-1926. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afm. 58x43 cm. Cond. G.
Twee keer monogram J.K. 20e Eeuw. Voorstelling: Meisje met hoed. Aquarel op papier. Afm. 43x30 cm. Cond.: G. En één maal J.K., ook 20e eeuw. Voorstelling: Chique dame. Aquarel op papier. Afm. 36x24 cm...
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afm. 38x50 cm. Cond. G.
Eigendruk Anton Pieck 1895-1987. Handingekleurd door A. Pieck. 4 kippetjes op stok, Lithografie op papier. Afm. 5.5x 17.5 cm. Cond. G.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. Voorstelling: Stilleven met kartonnen doos. Olieverf op linnen. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Twee maal etsen van Hermanus Berserik. 1921-2002. Eén maal Café 1965-1966. Eén maal zelfportret 1966. Ets op papier. Afm. 29x20cm en 41x29 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afm. 60x50 cm. Cond.: G.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Dirk Jan Ribbeling, 1932 Rosmalen. Surrealistische figuren compositie. Zwarte inkt op papier. Afm. 50x63 cm. Cond.: G.
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afm. 75x51 cm. Cond.: G.
Pit van Loo, 1905-1993. Moderne compositie met rode strik. Olieverf op paneel. Afm. 50x60 cm. Cond. G.
Pit van Loo. Zelfportret 1905-1993. Olieverf op paneel. Afm. 50x40 cm. Cond. G.
Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. Voorstelling: Vrouwenportret. Olieverf op paneel. Afm. 43x50 cm. Cond.: G.
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) Balinese vissersboten op strand. Olieverf op paneel. 77x96 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met perziken op emaillebord. Olieverf op paneel. Afm. 30x24 cm. Cond.: G.
C.J. Mensioni 1882-1950. Rennende wolven. Gouache op papier. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Morizot, 19e eeuw. Franse school. Voorstelling: Frans landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 55x65 cm. Cond.: G.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Ludwig Schossmann, Duitse school. Duits landschap. Olieverf op linnen. Afm. 77x60 cm. Cond.: G.