This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

E. Hageman, gladiolen
Result: 50 EUR

E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

P. van Dijk, boerderij
Result: 50 EUR

P. van Dijk, ca. 1940. Voorstelling: Boerenhuis met boerin bij waterput. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

W. Soelyeman
Result: 50 EUR

W. Soelyeman, ca. 1950. Aquarel op papier, Indonesische school. Japanse danser. Afm. 33x27 cm.

H. Zille
Result: 50 EUR

H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.

Stilleven
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Ca. 1900. Voorstelling: Vaas met bloemen. (Verf laat iets los) Cond.: R.

Rolf Wafs, bosgezicht
Result: 50 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

G. Post-Greve, stilleven
Result: 50 EUR

G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.

J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x)
Result: 50 EUR

Johan Adriaan Smit (JAS). Vier maal lithografie van tulpen. Lithografie op papier. Afm. 31x28 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1900
Result: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.

Winterlandschap
Result: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.

Twee Perzische gouaches
Result: 50 EUR

Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G

Hugo Olsson, winter
Result: 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

2 Werken 18e/19e eeuw
Result: 50 EUR

Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.

2 Etsen, Amsterdam
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hanskens? Twee oude etsen Amsterdam. Etsen op papier. Eén maal Zuiderkerk, één maal Montelbaarntoren. Afm. 31 x 20 cm en 16 x 23 cm.

Paul Bodifee+A.C Koster
Result: 45 EUR

A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G

2 19e eeuwse Franse gravures
Result: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.

M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Result: 40 EUR

M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G

D. Rüdiger, wintergezicht
Result: 40 EUR

D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G

5 antieke gravures Naumann
Result: 40 EUR

Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G

Hera '68
Result: 40 EUR

Hera '68 stadshaven, olieverf op paneel, 100x32cm. Cond;G

E. Bröcken
Result: 40 EUR

E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G

Visconti
Result: 40 EUR

Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.

Pastel naakt (P. Schumann)
Result: 40 EUR

P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.

W.H. Rangé
Result: 40 EUR

W.H. Rangé, ca. 1930. Voorstelling: De goudweger. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

6 steendrukken 19e eeuw
Result: 40 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

Antieke gravure
Result: 40 EUR

Antieke gravure, 18e eeuw. ARA, Doleibene en C.P.P. Cartour. Oud Griekse figuren voorstelling. Afm. 46x30 cm. In goede staat.

Sluitkamp, zeegezicht
Result: 40 EUR

Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd 19e eeuw
Result: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Result: 35 EUR

Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Result: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Result: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G

2 Antieke Engelse gravures
Result: 35 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Van Haanen dame bij vaas
Result: 35 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

E. Aigner, oleografie
Result: 30 EUR

Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G

F. Krippendorf
Result: 30 EUR

Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G

Gustav-Weiss Loreth
Result: 30 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

S. Kebelle
Result: 30 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

Reservisten plaat
Result: 30 EUR

Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...

Stilleven J. Corens
Result: 25 EUR

J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G

S. Lettenbicht
Result: 25 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

Marie Acosi
Result: 20 EUR

Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G

Vrouw op stoel
Result: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G

Schilderij viool
Result: 20 EUR

H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G

Henriëtte Ronner
Starting price 12.000 EUR

Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. Voorstelling: Boer met terugkerend vee bij avond. (Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, ter inzage). Olieverf op li...

E. Ferey, Wintergezicht.
Starting price 3.000 EUR

Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. Cond.: G.

6 Barok schilderijen
Starting price 2.750 EUR

Ongesigneerd, Duitse geschiedenisschilder ca. 1850, reeks van zes schilderijen met verhalen uit de vroege middeleeuwen tot de 19e eeuw. Verhalen draaien om Mariaverering en de protagonisten Ritter Eck...

Monogram V.H., Hollands stadsgezicht
Starting price 1.500 EUR

Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. Cond.: G.

Pendant Cornelis le Mair
Starting price 1.250 EUR

Uniek pendant Cornelis le Mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G

A. Wiemans, landschap met vee en figuur
Starting price 1.250 EUR

Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. Cond.: G.

Cornelis Le Mair
Starting price 1.000 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...

Ferdinand Toussaint
Starting price 1.000 EUR

Ferdinand Toussaint, 1873-1955. Voorstelling: Riviergezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Rijlaarsdam, straatgezicht
Starting price 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G

Hendrik Frauwenfelder
Starting price 1.000 EUR

Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.

Wetering de Rooy, Winter
Starting price 1.000 EUR

Wetering de Rooy, 1877-1972. Voorstelling: Winters riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afm. 55x36 cm. Cond.: G.

Zeefdruk, Wim Mast de Gooijer en Herman Brood
Starting price 1.000 EUR

Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afm. 120x 90 cm. ...

N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Starting price 900 EUR

Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. Cond:G

P.F. van Os, stalinterieur
Starting price 800 EUR

P.F van Os 1808-1892, Stalinterieur met paard, ezel en bok. Olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G

Willem Paerels
Starting price 800 EUR

Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: Vissersboten bij ondergaande zon. Pastel op papier. Afm. 70x90 cm. (groot werk). Cond.: G.

Pierre Cornu, jongedame
Starting price 750 EUR

Pierre Cornu, 1895-1996. Voorstelling: Meisje met kat. Olieverf op linnen. 38x54 cm. Cond.: G.

W. de Zwart, stilleven
Starting price 700 EUR

Restsignatuur en verso. W. de Zwart, 1862-1931. Voorstelling: Stilleven met gemberpot en tinnen bord. Olieverf op linnen. Afm. 53x42 cm. Cond.: G.

A.J. Zwart
Starting price 700 EUR

A.J. Zwart 1903-1981. Poldergezicht met boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. Cond. G.

Moeder met kind
Starting price 650 EUR

Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afm. 73x106 cm. Cond.: G.

Cor Noltee
Starting price 650 EUR

Cor Noltee, 1903-1967. Voorstelling: Bouwput in stad. Olieverf op paneel. Afm. 41x25 cm. Cond.: G.

Jörg Remé
Starting price 600 EUR

Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Vrouwelijke compositie. Olieverf op linnen. Afm. 120x100 cm. Cond.: G.

Houtskooltekening Jan Altink
Starting price 600 EUR

Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. Boerderij aan beek. Afm. 50x36 cm. In goede staat.

Cor Bouter, C. Verschuur
Starting price 560 EUR

Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. Voorstelling: Paardenspan met hooiwagen en boeren. Olieverf op linnen. Afm. 60x100 cm. Cond.: G.

Morizot, romantisch schilderij
Starting price 500 EUR

Morizot, 19e eeuw. Franse school. Voorstelling: Frans landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 55x65 cm. Cond.: G.

Ans Wortel
Starting price 500 EUR

Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.

Teruo Onuma
Starting price 500 EUR

Teruo Onuma, 1933 Italië. Voorstelling: Surrealistisch landschap Onuma. Olieverf op linnen. Afm. 116x90 cm. Cond.: G.

Jörg Remé
Starting price 500 EUR

Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.

Henk Schuring (6x)
Starting price 500 EUR

Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. Voorstelling: Zes abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afm. ca. 16-25 cm. Cond.: G.

R. Beefster. Larense school
Starting price 450 EUR

R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.

Schilderij, geketende mensen
Starting price 450 EUR

Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. Voorstelling: Gevangenen in ketenen. Afm. 113x96 cm. Olieverf op linnen. Cond.: G.

Renard
Starting price 400 EUR

Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.

J.M. Preijer 1855
Starting price 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Broeyer (1855), Preyer?. Voorstelling: Bergachtig landschap met rivier. Olieverf op paneel. Afm. 27.5x33 cm. Cond.: G.

Jan Hovener
Starting price 400 EUR

Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G

H.A. Jaarma
Starting price 400 EUR

H.A. Jaarsma 1939. 1881-1970. Voorstelling: Zeegezicht met zeilboten en stoomschip. Olieverf op paneel. Afm. 100x62 cm. Cond.: G.

Jörg Remé
Starting price 400 EUR

Jörg Remé 1968. 1941- . Voorstelling: Surrealische vrouwenfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 85x65 cm. Cond.: G.

A. Bonnhorst
Starting price 360 EUR

A. Bonnhorst, 1849,1919. Voorstelling: Bomschuiten met vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afm. 45x65 cm. Cond.: G.

Van Trirum
Starting price 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Daan Muehlhaus, Boomgaard
Starting price 350 EUR

Daan Muehlhaus, 1907-1981. Voorstelling: Boer aan het werk in boomgaard. Olieverf op linnen. Afm. 30x20 cm. Cond.: G.

Schilderij
Starting price 350 EUR

Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.

A. Segaar
Starting price 350 EUR

A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 45x30 cm. Cond. G.

P. Windt, Aquarel
Starting price 300 EUR

Philip Windt, 1847-1921. Voorstelling: Lezende vrouw en kat in interieur. Aquarel op papier. Afm. 45x33 cm. Cond.: G.

Paul Graeb
Starting price 300 EUR

Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. Die kippmuhle bei Dresden. Aquarel op papier. Afm. 14x24 cm. Cond.: G.

Hein Balsink, landschap met zandweg
Starting price 300 EUR

Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.

Jan van der Leest
Starting price 300 EUR

Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G

Theo Wolvecamp
Starting price 300 EUR

Theo Wolvecamp (nagesigneerd). Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstracte compositie. Krijttekening op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.

Theo Wolvecamp
Starting price 300 EUR

Theo Wolvecamp (nagesigneerd) Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstractie compositie. Krijttekening op papier. Afm. 16x20 cm. Cond.: G.

van Noort, Strandgezicht
Starting price 300 EUR

Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.

Harm Kamerlingh Onnes
Starting price 300 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. Voorstelling: Vrouwenportret. Olieverf op paneel. Afm. 43x50 cm. Cond.: G.

Schilderij, markt met figuren
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Vismarkt in stad. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: G.

R. Wagner, Havengezicht.
Starting price 300 EUR

R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. Voorstelling: Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 103x68 cm. Cond.: R.

Zeegezicht
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Voorstelling: Zeegezicht met boot in de storm. Olieverf op paneel. Afm. 50x61 cm. Cond.: G.

J.H. Wijsmuller.
Starting price 300 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. Voorstelling: Rivierkade met wandelaar en huizen. Gemengde techniek op papier. Afm. 29x46 cm. Cond.: G.