L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afm. 50x32 cm. Cond.: G.
Vier velden icoon met; Moeder Gods van Kazan, Sint Nicolaas, Sint Joris met de draak, Sint Michael en in het midden gekruisigde Christus. Russische icoon, 19e eeuw. (paar zichtbare beschadigingen) Afm...
Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.
A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afm. 58x42 cm. Cond.: G.
Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Gijsbertus Craeyvanger 1866. 1810-1895. Voorstelling: Reizend gezelschap met paarden. Aquarel op papier. Afm. 47x37 cm. Cond.: G.
Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G
Le Raisonné. 20e Eeuw. Voorstelling: Twee figuren in stad. Olieverf op paneel. Afm. 30x16 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Landschap met paard, eg en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afm. 90x36 cm. Cond.: G.
G. Howel. Beatrix met gezicht op Deventer. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
C. van Tright. Voorstelling: Tjalken op meer. Olieverf op linnen. Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Aquarellen op papier van Chris Le Roy (2 stuks). 1x Landschap met bloemenstruik (1953) Afm. 20x11. 1x Dorp aan een meer (1949). Afm. 30x22. Beiden in goede staat.
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Cond.: R. 25x17 cm.
Hippolyte van Soom 1856-1922 Belgische school, landschap met wilde rivier en waterdrangster, olieverf op linnen 56x37cm. Cond:R/G
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Piet Bos, ca. 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 xm. Cond.: G.
Onduidelijk. ca. 1880. Italiaans dorpsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. Cond.: G.
Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd. J.H.J. Eveding (?). Voorstelling: Paardenspan met trekschuit. Pastel op papier. Afm. 63x40 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afm. 60x30 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afm. 48x61 cm. Cond.: G.
Berry Brugman, 1915-1996 Almelo. Voorstelling: Uiterwaard. Olieverf op paneel. Afm. 25x35 cm. Cond.: G.
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afm. 35x45 cm. Cond.: G.
A. Honius (Venlo) 1960. Naakte dame aan waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x34 cm. Cond.: G.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afm. 21x16 cm. Cond.: G.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: R.
A. Bonnhorst, 1849,1919. Voorstelling: Bomschuiten met vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afm. 45x65 cm. Cond.: G.
J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Herenportret. Olieverf op paneel. Afm. 30x20 cm. Cond. G.
Silvia v.d. Water (Arnhem). Voorstelling: Golden Retriever met puppy. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G
S. Pollentine. 21e Eeuw. Voorstelling: Drie mussen op een tak. Olieverf op paneel. Afm. 10x7 cm. Cond.: G.
Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afm. 51x37 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Ids Wiersma, 1878-1965. Voorstelling: Noorde dwars vaart, Drachten in de winter. Ets op papier. Afm. 17x21 cm. Cond.: G.
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
F. Ullrich. Ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 100x75 cm. Cond.: G.
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Hollands polderlandschap met molen en wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm.
Cond.:G
Ongesigneerd, 20e eeuw. Putti's bij Lyra. Olieverf op linnen. Afm. 50x60. Cond.: G.
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.
Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afm. 69x55 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Zeegezicht met bomschuiten (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op pnaeel. Afm. 48x38 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Hans Paus 1996, 1959 Losser, landschap Toscane, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met schelpen op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Novelli 1937. Adria, Italiaanse school. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50. Cond.: G.
J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
August Kaufhold 1884-1955. Duitse school. Paardenkar met boer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 45x55 cm. Cond.: G.
Cornelis de Bruin 1870-1940. Voorstelling: Nelly's Tuin, uit Dickens, Nelly (1905). Olieverf op linnen. Afm. 44x37 cm. Cond.: G.
Frans Baayens, 1896-1947 Enschede. Voorstelling: De Buurse beek. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
A. Maestrant, ca. 1930, Belgische School. Boerenkar met sprokkelhout en twee boeren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
A. Blaetter, 1878-1935. Duitse school. Baai met vissersdorp en zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 80x120 cm. Cond.: G.
C. Leupold, Duitse school 1930- . Boerderij met watermolengemaal. Olieverf op linnen. Afm. 70x100 cm. Cond.: G.
Vanni Viviani 1937-2002. Voorstelling: Groene appel. Acryl op papier. Afm. 72x70 cm. Cond.: G.
Stefano Robertazzi. Italiaanse school. Titel: The most beautifull (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afm. 57x80 cm. Cond.: G.
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...
Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond. G
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Gesigneerd P.C. de Bruin, ca. 1900. Voorstelling: Zeilboot op meer. (Twee restauraties). Afm. 35x50 cm. Cond.: R.
Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G
Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.
J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.
Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G
Antieke gravure, 18e eeuw. ARA, Doleibene en C.P.P. Cartour. Oud Griekse figuren voorstelling. Afm. 46x30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 38x50 cm. Cond.: G.
Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G
Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afm. 15-22 cm. Goede staat.
Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afm. 51x37. In goede staat
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.