Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Zeegezicht met bomschuiten (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op pnaeel. Afm. 48x38 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G
Silvia v.d. Water (Arnhem). Voorstelling: Golden Retriever met puppy. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.
J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: R.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afm. 21x16 cm. Cond.: G.
A. Honius (Venlo) 1960. Naakte dame aan waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afm. 60x30 cm. Cond.: G.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Piet Bos, ca. 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 xm. Cond.: G.
Hippolyte van Soom 1856-1922 Belgische school, landschap met wilde rivier en waterdrangster, olieverf op linnen 56x37cm. Cond:R/G
C. van Tright. Voorstelling: Tjalken op meer. Olieverf op linnen. Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Le Raisonné. 20e Eeuw. Voorstelling: Twee figuren in stad. Olieverf op paneel. Afm. 30x16 cm. Cond.: G.
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.
Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...
Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afm. 60x44 cm. Cond.: G.
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Philip Windt, 1847-1921. Voorstelling: Lezende vrouw en kat in interieur. Aquarel op papier. Afm. 45x33 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.
Theo v.d. Bieze. Voorstelling: Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 40x45 cm. Cond.: G.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.
Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.
Onduidelijk monogram, 19e eeuw (Duitse school) Twee wandelaars in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x33 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Huis met figuur. Voorstelling: 2) Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 26x17 cm. en 23x30 cm.
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afm. 45x60 cm. Cond.: G.
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afm. 57x40 cm. Cond.: G.
Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
B. Hagestein '43. Interieur met poezen (naar Henriëtte Ronner). Olieverf op paneel. Afm. 36x48 cm. Cond.: G.
Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afm. 73x106 cm. Cond.: G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. Vissersvrouw bij boten. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.
F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afm. 18.5 x 26 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Herberg met kaartspelers, in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afm. 36x50 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met perziken op emaillebord. Olieverf op paneel. Afm. 30x24 cm. Cond.: G.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afm. 75x51 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afm. 60x50 cm. Cond.: G.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd schilderij. 17e-18e Eeuw. Voorstelling: Interieur, man met tinnen klepkan bij wijnvat. Olieverf op paneel. Afm. 23x18.5 cm. Cond.: R/G.
N. de Bruyker, Belgische school, ca. 1900. Riviergezicht bij avond met boten. Olieverf op linnen. Afm. 65x40 cm. Cond.: G.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Russische school, Verso gesigneerd. Dame met tablet in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 51x60 cm. Cond.: G.
Carl Olof Petersen, 1880-1939. Ca. 1910. Stoomboot in fjord. Olieverf op linnen. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
Schilderij van A. Martens (1888-1936). Olieverf op linnen. Man in roeiboot. Afm. 30x40 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. Cond:G
Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.
R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. Voorstelling: Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 103x68 cm. Cond.: R.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Teruo Onuma, 1933 Italië. Voorstelling: Surrealistisch landschap Onuma. Olieverf op linnen. Afm. 116x90 cm. Cond.: G.
Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. Voorstelling: Paardenspan met hooiwagen en boeren. Olieverf op linnen. Afm. 60x100 cm. Cond.: G.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Uniek pendant Cornelis le Mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. Voorstelling: Gevangenen in ketenen. Afm. 113x96 cm. Olieverf op linnen. Cond.: G.
Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. Cond.: G.
Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afm. 120x 90 cm. ...
Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.