H.J. Nijland. Ca. 1930. Voorstelling: Boeren interieur met porselein, wandklok etc. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm. Cond.: G.
C. Hermann, 1891. Duitse school. Voorstelling: Landschap met vakwerkhuis en figuren. Olieverf op linnen. Afm. 29x20 cm. Cond.: G.
Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G
Annie Bruin, 1870-1961. Landschap met korenschoven. Olieverf op paneel. Afm. 46x37 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1920. Man met mand en stro. Olieverf op linnen. Afm. 35 x 40 cm. Cond.: R.
D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G
Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G
P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.
Anthony Keizer, 1897-1961. Meppeler school. Voorstelling: Horvelterzand. Olieverf op linnen. Afm. 55x35 cm. Cond.: G.
Grote antieke Chinese voorouders portret van een Chinese familie. Houtsnede op papier. Afm. 93x152 cm. Cond.: G.
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afm. 131x66 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afm. 14x18 cm. en 20x17 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hanskens? Twee oude etsen Amsterdam. Etsen op papier. Eén maal Zuiderkerk, één maal Montelbaarntoren. Afm. 31 x 20 cm en 16 x 23 cm.
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Stef Canjels 2005, schelpenvissers op het strand, olieverf op linnen 50x83cm.; Cond:G
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Rasguin 1906, portret van een jonge dame in rijkbewerkte gouden lijst, tekening op papier, 55x46cm. Cond:G
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Monogram M.O omstreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G