Bronzen figuur op marmeren basement, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5 cm. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen boedha koppen (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boedha op lotusbloem. 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Achterover leunende naakte dame. Afm. 18x25x14 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boedha. Tweede helft 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 25 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren, 20 eeuw. Eén maal musikant, één maal wandelaar en één maal stadswacht bij lantaarn. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afm. 60 cm.
Bronzen stier op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm.23x30x17 cm. In goede staat.
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Voorstellende: 'Naakte dame met jarretelles'. Afm. 31 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen lachende boedha met kralenketting. 21e eeuw. Afm. 56 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afm. 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche (waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912) Afm. 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, met vier armen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. Cond.: G.