Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Gouden Omega seamaster herenhorloge, 585/000, mechanisch. met bruin leren band. ø 34 mm. In goede staat
Zilveren bestek, 835/000, model puntfilet, bestaande uit 6 tafelmessen, -vorken en -lepels, en uit 6 dessertmessen, -vorken en -lepels. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: L/M/N:19...
Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven en geciseleerd met C-voluten, bloemen en een bloemenmand, met parelrand. Geplaatst op een ovale voet met C-voluten en floraal decor. De grepen zijn gemaakt uit...
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd met gouden bewerkte eindstukken aan een langwerpige gouden sluiting met filigrain en een ova...
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 50 cm ø. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Halve creolen met solitairzetting met briljant geslepen diamant en daaronder een slangvormige zetting met 8 briljant diamanten, totaal ca 0,60 crt. 3x20...
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, royaal bezet met diamanten. Een ring met in het midden een briljant geslepen diamant in een opstaande zetting, ø 3,5 mm. Daaromheen een rand met een slag met in een...
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...
Negen stuks Duitse Meissen porseleinen soepborden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bewerkte ivoren slagtanden met palmen en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 55-56 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.