This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Grote zilveren strooier.
Result: 425 EUR

Mooie grote antieke zilveren strooier, Deens. Strooier, bokaalvormig, geplaatst op een soort standaard met bloemen en 4 klauwpoten. Voorzien van floraal bewerkte rand met 2 leeuwenkoppen. Met een fra...

Piet Wiegman, 3 werken
Starting price 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.

Vanni Viviani
Result: 120 EUR

Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.

Ets, Ids Wiersma
Result: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat

2 Cassettes zilver bestek.
Result: 60 EUR

Twee cassettes met zilveren hors-d'oevre couvert, 833/000, Art Deco, bestaande uit een cassette met kaas- en botermes en een cassette met een vleesvork en zuur/olijflepel, allen met een driehoekig gev...

'Boten'.
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Invicta horloge met papieren.
Starting price 175 EUR

Invicta herenhorloge, goudkleurige kast, ø5cm, met zwart rubberen band met goudkleurige elementen. Nieuw in originele doos met papieren

Hamilton horloge WG
Starting price 750 EUR

Antiek witgouden Hamilton horloge, 585/000. Witgouden horlogekast met briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,00 crt. bevestigd aan een stalen rekband. Mechanisch, werkend. Breedte 16 mm. Lengte 16 ...

Hebdomas jacht-zakhorloge
Result: 100 EUR

Witmetalen zakhorloge, Hebdomas, met achtdaags uurwerk. Voorzien van een deels open wijzerplaat waarmee men in het uurwerk kan kijken. De achterzijde is voorzien van een afbeelding van Diana, de godin...

'Man'.
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2 Landkaarten, Zwartsluis.
Result: 70 EUR

Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Silvia v.d. Water
Starting price 125 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoosje.
Result: 90 EUR

Zilveren lepeldoosje, 833/000, Langwerpig model met afgeronde hoeken geplaatst op 4 bolpootjes. Het doosje is op het scharnierende deksel voorzien van een guilloche bewerking, met golvende lijnen en g...

Zilveren roomkom
Starting price 100 EUR

Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...

Landkaart, ca. 1700.
Starting price 40 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw)
Result: 60 EUR

16e-17e Eeuw, Duitse landkaart van Tübingen, mogelijk M. Merian. Met figuren op de voorgrond. Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 47 x 15,5 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband
Result: 30 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, uitlopend aan de bovenzijde, versierd met biedermeier graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. ca 19 gram. Breedte 12-30mm, ø50x55mm. In goede staat

Gouden munthanger met collier
Result: 390 EUR

Gouden collier en munthanger, 585/000, met 10 gulden munt, 1897. Grote gouden muntrand met fraai bewerkte randen, voorzien van een gouden tientje uit 1897.Bevestigd aan een gouden ankercollier. Totaa...

Kristallen bowlpot met zilveren knop
Result: 160 EUR

Kristallen bowlpot met onderschotel met geschulpte rand met kruisgravures, voorzien van deksel met zilveren greep, 833/000, in de vorm van gotische engel met plaatje voorzien van gravure: 25 jarige E...

Gouden ring met robijn en briljant.
Starting price 500 EUR

Strakke geelgouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gez...

Gouden broche met parel en diamant
Starting price 120 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in tak/bloemvorm versierd met 3 barokparels en een strik bezet met diamanten met oudslijpsel gezet op zilver. Grootte 36x32mm ca 7 gram. In goede staat

Engelse spiegel met zilveren rand.
Starting price 250 EUR

Ovale spiegel met facetrand voorzien van een zilveren bewerkte rand met krullen, palmetten, bloemen en een cartouche, 925/000. Met blauw velours achterzijde. MT.: John Bull, Birmingham, jl.:W:1996. 32...

.3
Result: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...

2x Schalen B.R.C. Bavaria
Starting price 50 EUR

Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat